رئیس موقت مجمع تشخیص مصلحت نظام:

عده‌ای از سر فقر٬ دین را کنار گذاشته‌اند

محمدعلی موحدی کرمانی٬ رئیس موقت مجمع تشخیص مصلحت نظام گفته «برخی از مردم به دلیل نیازهای شدید اقتصادی از مذهب خود دست برداشته‌اند.»

موحدی کرمانی افزوده «دشمن دل بسته است که ما را در بُعد اقتصادی تضعیف کند و زیر فشار قرار دهد تا مردم از انقلاب ببرند.»

وی گفته «این که نشد ما هر گاه می‌خواهیم گام موثری را در نظام برداریم، عده‌ای بگویند بودجه نیست. می‌خواهیم به داد فقرا برسیم، می‌گویند بودجه نیست. می‌خواهیم بهره‌وری بازنشستگان را بالا ببریم، می‌گویند بودجه نیست.»

موحدی کرمانی اضافه کرده «باید برنامه‌ریزی برای بودجه کشور به شکلی تنظیم شود که هم ملت از بودجه بهره‌مند شوند تا نیازهایشان برطرف شود و هم آنهایی که حقوق‌های غیرمتعارف گرفته‌اند، این مبالغ را باز پس‌دهند.»

رئیس موقت مجمع تشخیص مصلحت نظام افزوده «آنهایی که حقوقشان غیر متعارف است و پول‌های زیادی را انباشته کرده‌اند، در واقع آن مبالغی را برای خود برداشته‌اند که دیگران به آن نیاز داشته‌اند. پس باید این مبالغ را از حلقومشان بیرون کشید.»

 

کاربر مهمان در تاریخ ۷ اسفند ۱۳۹۵ :
باز که آقای موحدی شعار پشت

باز که آقای موحدی شعار پشت شعار خدا وکیلی اگر راست میگوئید تکلیف کنید مسئولین نظام توسط یک دستگاه بی طرف ثروت قبل انقلاب و بعد انقلابشان اعلام شود یا ثروت قبل و بعد مسئول شدنشان اعلام شود آنوقت میفهمید چه خبر است.

ایرانی گم نام در تاریخ ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ :
از کوزه همان برون طراود که در اوست

جنابان بزرگوار مسعود و حسن آقا و دیگر عزیزان آیا باید باور کرد که شما ذات آخوند جماعت را نشناختید ؟ این جماعت پرمدعا در هر حوزه ای به خود اجازه دخالت میدهند و هر گندی هم که زدند به گردن دیگران می اندازند یک سوال تکراری از همه میپرسم و جواب آن را هم در پایان میدهم .
همانطور که مطلع هستید جامعه را اقشار گوناگون تشکیل میدند فرض کنید که یک قشر خاص اعتصاب کند ودر صورت ادامه مشکلات گوناگونی پدید می آید
مثلا اگر پزشک ها اعتصاب کنند مشکل به وجود می آید . یا اگر نانوایان اعتصاب کنند مشکل به وجود می آید و همانطور راننده گان تاکسی ویا اتوبوس ویا خواروبار فروش ویا معلمین ویا نیروهای امدادی ویا انتظامی و دیگر اقشار.
خوب حالا فرض کنید که قشر روحانی اعتصاب کند ! چه اتفاقی می افتد؟؟
هیچ !! واقعا هیچ اتفاقی نمی افتد این به معنای این است که این قشر طفیلی جامعه هستند و هیچ امر واجب وحیاتی از آن ها متصور نیست .!
حالا باز هم از این قشر توقع کار درست دارید ؟ ویا دورباطل را میخواهید بپیمایید با پوزش .

مسعود در تاریخ ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ :
http://example.com
به کجا چنین شتابان ؟

واقعا ما کیستیم. مارا چه میشود . این آدم مصلحت کشور و مردم را تشخیص میدهد؟ این آدم چه می گوید. ایا به راستی معنی حرف های خود را می فهمد. نیاز مردم ارتیاطش با حقوق های نا متعارف چیست و چقدر است. بودجه کشور چقدر است و رابطه حقوق دریافتی عده ای سو استفاده گر که آن هم از خودشان هستند با بودجه چقدر است. خدایا چقدر بد بختیم ما. اینها کیستند. رقم بودجه امسال را بگذارید جلوی این آدم اگر توانست رقم را به درستی و به ریال به تومان به عباسی به شاهی هر جور خواست فقط درست بخواند من زبانم را میبرم.

ايليا در تاریخ ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ :
بي دينهاي دين فروش

ممد اغا مردم از فقر از دين بر نگشتن بلكه از دست
بي دينهايي مثل شما از دين برگشتن جنابعالي
اگر دين و معرفت ميداشتي فقر را باعث بي ديني
نميدانستي هر كس فقر را باعث بي ديني بداند
انساني بي دين و لمپن و شكم چران است
دروغ .ريا.ربا.ظلم.و زمين خواري و ادمخواري
خلفاي تحميلي و جعلي باعث بي ديني ميشود
خجالت بكش بي خاصيت

خُسن آقا در تاریخ ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ :
http://blog.hasanagha.org
مغز اقتصادی!

من اگه جای روحانی بودم صبح اول وقت می‌رفتم در خونه محمدعلی موحدی کرمانی و کلید در وزارتخانه اقتصاد را می‌دادم دست این مردک و می‌گفتم از امروز بودجه و کل اقتصاد دست تو ممکلت را آباد کن!
مطمئن هستم او هم بلافاصله به سبک خمینی ملعون علیه خواهد گفت:
"اقتصاد مال خَرَ"

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)