خامنه‌ای با اشاره به طرح آشتی ملی خاتمی:

آشتی ملی از نظر من معنی ندارد

علی خامنه‌ای در واکنش‌ به پیشنهاد محمد خاتمی٬ رئیس جمهور پیشین ایران مبنی بر «آشتی ملی»، این موضوع بی‌معنی دانست و گفت که «مردم با فتنه‌گران عاشورای ۸۸ آشتی» نخواهند کرد.

وی بدون اشاره به نام خاتمی گفته «آشتی ملی به نظر من معنی ندارد» و «مردم با هم متحدند؛ چرا می‌گوئید آشتی؟ مگر مردم با هم قهرند؟»

خامنه‌ای همچنین افزوده «مردم با آن کسانی که روز عاشورا آمدند وسط خیابان و با قساوت و بی‌حیایی، جوان بسیجی را در خیابان لخت کردند و کتک زدند، قهرند و آشتی هم نمی‌کنند.»

اصلاح‌طلبان پس از درگذشت اکبر هاشمی رفسنجانی در تلاش برای حل و فصل مشکلات فی‌ما‌بین با علی خامنه‌ای هستند و آقای خاتمی در همین زمینه ابراز امیدواری کرده که «آشتی نسبی» به وجود آمده پس از درگذشت هاشمی ادامه یابد.

در حالی که دیگر چهره‌های اصلاح‌طلب نیز به تازگی از تلاش برای برقراری رابطه مستقیم با خامنه‌ای خبر داده‌اند٬ اظهارات امروز رهبر جمهوری اسلامی نشان داد که وی بدون محکوم کردن علنی و صریح حوادث سال ۸۸ از سوی محمد خاتمی و دیگر چهره‌های مطرح اصلاح‌طلب حاضر به وارد کردن آنها به عرصه قدرت نیست.

 

 

 

مسعود در تاریخ ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ :
http://example.com
خود شیفته

شما در هیچ زمینه ای با آدم خود شیفته به توافق نخواهید رسید. او راه خود میرود وشما را بیگانه می پندارد. او به تنهایی می خورد حتی حاضر نیست استخوان باقیمانده از لاشه شکار را به شما بدهد. او جز ناله خود هیچ صدایی را نمی شنود. به سادگی بگویم او فقط خود را می بیند و می شنود حس میکند. یک متن کوناه از شخصیت ایشان را از یک مقاله علمی میگویم تا بهتر اورا درک کنید.اختلال شخصیت خودشیفته (به انگلیسی: (Narcissistic personality disorder (NPD) نوعی اختلال شخصیت است که در آن فرد خود را بزرگ و مهم می‌پندارد و به گونه‌ای غلوّآمیز احساس توانایی و لیاقت می‌کند.[۱]این بیماران مرکز دنیای خود بوده، از هر جهت ویژه هستند، افاده‌ای و اسم‌پران بوده و در ذهن خود شخص مشهوری هستند. حس خودپسندی و سزاوار بودن، هرگونه نگرانی درباره نیازها، مشکلات و احساسات دیگران را از ذهن آنان خارج می سازد. آنان متکبر و تحکم آمیز بوده، خود را برتر از دیگران می دانند و از دیگران انتظار احترام و تحسین دارند. هنگامی که خود آنان و جهان اطراف‌شان نمی‌توانند انتظارات غیر‌واقع گرایانه و ناممکن آنان را برآورده سازند، به طور شایع دچار ناامیدی می‌شوند

کاربر مهمان در تاریخ ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ :
خاک تو سر خاتمی که به این

خاک تو سر خاتمی که به این قاتل اوباش پیشنهاد آشتی ملی داده.

ایرانی گم نام در تاریخ ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ :
خدایگان !

انقلاب که شد انقلابیون شعر های گوناگونی ساختند از جمله شعری که بار ها ازرادیو پخش میشد مبنی بر اینکه شاه خود را خدایگان خوانده یا خدایگان آریامهرش همی خواندند . حال حکایت پر آب چشم ما ست که یک نفر خود را با دوز و کلک علی اکبر هاشمی رفسنجانی به رهبری امت نالان رسانیده و آنقدر اطرافیان و اهالی بیت العنکبوت مجیز وی را گفته اند که باور کرده که خدایگان شده و ظاهرا از اوضاع مردم خبر ندارد و هیچ سخنی بالاتر ازسخن خود را روی بر نمیتابد و آش آنقدر شور شده که امام جمعه اصفهان با کمال سفاهت بینظیر میگوید کسی که پیرو رهبر نباشد شیعه و بلکه مسلمان نیست فکر میکنید این سخن را رهبر نشنیده و تایید نکرده ؟ متاسفانه دیگر این افکار پوچ ملکه ذهن این آدم شده و گریزی هم ازآن ندارد یعنی فکر میکند هرکس بامن است دوست است و هر کس نیست دشمن من همینجا هشدار میدهم عمر این انسان دیری نخواهد پایید و عاقبت نیکی در انتظار ایران و ایرانی نیست !

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)