يوسف طباطبای‌نژاد٬ امام جمعه اصفهان:

کسی که تابع رهبر نباشد٬ مسلمان نیست

يوسف طباطبایی‌نژاد٬ امام جمعه اصفهان گفته «كسی كه تبعيت از رهبری نداشته باشد شيعه و بلكه حتی مسلمان نيست.»

طباطبایی‌نژاد افزوده «البته اهل‎سنت هم به يك معنا رهبری را قبول دارند٬ اما مانند شيعه نيست.»

وی همچنین اضافه کرده «پادشاه آل‎سعود كه يك احمقی است كه مال مسلمانان را برای مسلمان‎كشی استفاده می‎كند، اين فرد كه نمی‎تواند اولي‎الامر باشد.»

امام جمعه اصفهان افزوده «بعضی‎ها نگران هستند كه اين ترامپ ديوانه است، ما اين ديوانگی را می‎دانستيم و می‎دانيم كه شيطان بر او حكومت می‎كند.»

وی همچنین گفته «گرانی و ركود و مانند اين‎ها هست و خيلی‎هايش هم تقصير آمريكا نيست، بلكه ناشی از بی‎تدبيری ما است، هر دولتی كه عوض می‎شود همه را از اول تا آخر عوض می‎كنند.»

 

کاربر مهمان در تاریخ ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ :
یاد شادروان بازرگان به خیر که

یاد شادروان بازرگان به خیر که گفت یخرجون من دین الله افواجا ،این مجتهد جامع الشرایط هم تائید کرد که در ایران بیشتر از دو سه میلیون مسلمان باقی نمانده است ، این عده هم با تظاهر به تبعیت از رهبر خر خود را میرانند ، میبرند و میخورند !

ایرانی گم نام در تاریخ ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ :
آخوندک پاچه خوار

این آخوندک بادمجان دور قاب چین دیگر شورش را در آورده یکی نیست به این مردک عقل باخته بگوید پس در کره زمین که بیش ازیک میلیارد و سیصد میلون مسلمان زندگی میکنند به جز ایرانیان عقل باخته پیرو رهبر ! همه این ها کافر و ملحد هستند ؟
شرافت چیز خوبی است ولی مثل اینکه این آخوند اصلا بویی ازآن نبرده !
به قول بعضی فوتبال دوستان (( توکه اون گوشه نشستی خفه شو !!! ))

مسعود در تاریخ ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ :
http://example.com
جفنگ

این چرندیات چیست.؟ مرتیکه جفنگ . ملحد وکافر خودت و هفت پشتت است. تو چکار به اعتقادات مردم داری این همه مرجع در دنیا وجود دارند وهر کسی عقل دارد تا کسی را به مرجعیت قبول کند یا نکند. ملا صدرا با آن بزرگی اش راجع به تقلید بحث داشت تو در حدی نیستی تا این مباحث را مطرح کنی. به تو چه ربطی دارد من رهبر را قبول دارم یا نه. تابعیت یک امر حقوقی است .

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)