غلامعلی حدادعادل:

عشق به رهبری در داخل و خارج ایران حس می‌شود

غلامعلی حدادعادل٬ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفته «عشق به رهبری در میان مردم کشورهای داخلی و خارجی به خوبی قابل احساس است.»

حداد عادل اضافه کرده «گاهی خارجی‌ها قدر این نعمت را بیشتر از ایرانی‌ها می‌دانند و این دستاورد نشان از عزت انقلاب اسلامی است.»

وی همچنین گفته «مردم حق دارند با شنیدن موضوع حقوق‌های نجومی ناراحت شوند چرا که انتظار دارند دولت و قوه قضائیه از تبعیض جلوگیری کنند.»

حداد عادل افزوده «در شرایط کنونی آزادی در کشور وجود دارد٬ اما در دوران قبل از انقلاب برخی از افراد به علت انتقاد٬ جان خود را از دست می‌دادند.»

وی گفته «عربستان فکر می‌کند با سلاح می‌تواند به پیروزی برسد در حالی که عنصر اصلی پیروزی نیروی انقلابی و ایمان به خداوند متعال است.»

 

Solh در تاریخ ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ :
خیلی ها عاشق هیتلر بودند.

خیلی ها عاشق هیتلر بودند.

مسعود در تاریخ ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ :
http://example.com
میرکوم ناوی

اقای عادل اخیرا یک دستگاه کوچک شبیه کپسول خوراکی به وزن سه گرم ساخته شده که این دستگاه بیست وچهار ساعت درون دستگاه گوارش را فیلم برداری میکند. این دستگاه بنام mirocom-naviبجای آندوسکوپی انجام وظیفه میکند. نکند دستگاه دیگری شبیه این کپسول برای تعیین میزان عشق وعلاقه افراد به همدیگر اختراع شده که ما خبر نداریم . اگر در بازار موجود است بفرمائید یکی هم ما تهیه کنیم وبه خورد اطرافبان خود بدهیم تا از میزان عشق وعلاقه و درجه اعتماد انها با خبر شویم. در ضمن زیاد به نقاط حساس بدن خود فشار نیارد .چون احتمال از دست دادن مقدار اندک باقیمانده محتویاتش شدیدا حس میشود.

آزادی در تاریخ ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ :
آره خودت هم متو جه هستی چی

آره خودت هم متو جه هستی چی میگو ئی!!!!! دست خودت را گذاشتی روی شقیقت، داری میگو ئی گوز چه دخلی دارد به شقیقه

ایرانی گم نام در تاریخ ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ :
آیا شرم در قاموس این اهالی بیت معنا دارد ؟

ا کیف کش دکتر افبال به یمن دادن دخترش به فرزند آغا به آلاف الوفی رسیده و گذشته را بلکل فراموش کرده حالا هم از فرط نمک گیری آغا و خدم و حشم و بادیگارد های جان بر کف نمیداند که چطور مجیز بگوید و شکر گذار آغایش باشد
باش تا صیح دولتت بدمد !!

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)