حسین نوری همدانی٬ از مراجع تقلید:

برخلاف قبل از انقلاب ، زنان در جامعه نقش آفرین‌اند

حسین نوری همدانی٬ یکی از مراجع تقلید گفته که «امروز بر خلاف قبل از انقلاب زنان منزوی نیستند و می‌توانند در جامعه نقش آفرین باشند.»

نوری همدانی افزوده که «حضرت امام فرمودند که نقش بانوان در انقلاب کمتر از آقایان نبوده است.»

مصطفی پورمحمدی٬ وزیر دادگستری هم در زمینه فعالیت حوزه‌های علمیه زنان در ایران نیز گفته این حوزه‌ها «یک نمونه از برجسته‌ترین اقدامات فرهنگی» نظام است.

پورمحمدی افزوده «تحصیل بانوان در حوزه و دستاوردهای عظیم آنها تهاجم فرهنگی غرب به کشور را ناممکن کرده است.»

به گفته وی «رویکرد جمهوری اسلامی ایران نسبت به زنان با سایر مکاتب متفاوت و برتر» است و «یکی از برگ‌های برنده کشور ما امروز جامعه زنان است.»

پورمحمدی همچنین افزوده «جایگاه زنان در همه ادوار تاریخ کشور ما به ویژه در پیروزی انقلاب تاثیرگذار بوده است.»

 

او در تاریخ ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ :
مردک پفیوز دروغگوب

مردک پفیوز دروغگوب وقیح.............

ابوالحسن در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۵ :
ازادی زنان

با سلام و دورد خدمت این بزرگ برد دین گذشته را نمیشود بدلخواه و با توجه به شرایط روز تعریف کرد تمامی کسانی که عمری از انها گذشته و هنوز خاطرات دوران گذشته را بیاد دارند و بخوبی میتوانند نه تنها شرایط زندگی زنان بلکه شرایط زندگش همه مردم را قبل از انقلاب بخوبی به خاطر بیاورند و نمیشود چشم بر واقعتهایی که بوده پوشید و برای خوب جلوه دادن امروز واقعیات گذشته را تحریف کرد .
شایسته بود و هست که روحانیت مبارز که همیشه طرف دار مظلوم بود و تاریخ انان را به مبارزه با اسکتبار همیشه میشناخته به دادخواهی مردم چون همیشه بپردازند و در این راستا مسیولیت مراجع از همه بیشتر است و جا دارد درد مردم را بیان کنید و برای زندگی بهتر مردم راهکار نشان داده و دولت را راهنما باشند
مردم انتظار دارند مراجع در همه احوال پشتیان راستین مردم باشند و چون گذشته مرکز تظلم خواهی باشند . مقایسه با هدف تخریب و بدور از واقعیت عینی کاری خلاف عرف و شاید شرع باشد کاری که باید یا صادقانه انجام شود و یا اصلا مقایسه ای صورت نگیرد . خیر بیش

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)