غلامحسین محسنی اژه‌ای٬ معاون اول قوه قضائیه:

از حسین فریدون سند باشد٬ با وی برخورد می‌کنیم

غلامحسین محسنی اژه‌ای٬ معاون اول قوه قضائیه گفته در صورت وجود سند درباره «تخلفات اقتصادی» حسین فریدون٬ قوه قضائیه با وی برخورد خواهد کرد.

آقای محسنی اژه‌ای افزوده که «در صورت وجود سند و مدرک، قوه قضاییه بدون هیچ تبعیضی با شخص مربوطه {حسین فریدون} برخورد خواهد کرد.»

وی اضافه کرده که «نباید ما برخورد سیاسی در مواجهه با فساد داشته باشیم» و «نظام و همه قوه قضاییه همیشه در تلاش و مبارزه با فساد» بوده است.

وی افزوده «برخوردی که {از جانب قوه قضائیه} می‌شود بدون تبعیض است٬ اما این نکته هم وجود دارد که ما نمی‌توانیم اتهامی که سند و مدرک ندارد را مورد تعقیب و بررسی قرار دهیم.»

اژه‌ای اضافه کرده «آشکار است که هیچ کس از فرد متخلف دفاع نمی کند، حال این شخص فامیل بنده یا هر کسی دیگری که باشد.»

به گفته وی «تا زمانی که تخلفی در صورت وقوع جرم رخ نداده و به اثبات دستگاه های مربوطه نرسیده باشد، مطرح کردن شرایط احتمالی جایز نیست.»
 

مسعود در تاریخ ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ :
http://example.com
این توضیح

با این توضیح محسنی با زبان بی زبانی اعلام کرده که هیچ سند و مدرکی دال بر سوء استفاده حسین فریدون از بیت المال موجود نیست. با این وضع چگونه هر کی از صبح چشمش را باز میکند در مورد تخلفات فریدون در نشریات قلم فرسایی میکند و هیچ مرجعی هم به موضوع حتی یک تذکر کوچک هم نمی دهد. و همگی افسار گسیخته رو بسوی هدف و سیبل موجود یورش میبرند. کم کم فضای موجود رنگ و بویی دیگر میگیرد واحتمالا اطراف رئیس جمهور از این شایعات پاکسازی خواهد شد و مسلما رئیس جمهور دوره دوم ریاست خود را بسلامتی ادامه خواهد داد.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)