احمد علم‌الهدی٬ امام جمعه مشهد:

سیاست توسعه تعامل٬ سیاستی شکست‌خورده است

احمد علم‌الهدی٬ نماینده علی خامنه‌ای در خراسان رضوی٬ سیاست «توسعه تعامل» را «سیاستی شکست‌خورده» نامید و از مقام‌های جمهوری اسلامی خواست روی آن «خط قرمز بکشند.»

امام جمعه مشهد در خطبه‌های نماز جمعه امروز این شهر٬ «سیاست توسعه تعامل» را «خلاف اصل استکبارستیزی» معرفی کرد.

به گفته وی٬ «سیاست توسعه تعامل سیاستی شکست خورده است، تعامل با استکبار معنا ندارد.»

علم‌الهدی٬ برجام را «سند بدعهدی و شیطنت آمریکا» نامید و افزود «مسئولان عزیز ما روی سیاست توسعه تعامل خط قرمز بکشند زیرا خلاف اصل استکبارستیزی است.»

امام جمعه مشهد گفت «ما ۲۰ هزار سانتریفیوژمان به پنج هزار رسید و ۲۰ درصد غنی‌سازی به سه درصد رسید و ۱۱ تن موجودی اورانیوم غنی شده نیز به ۳۰۰ کیلو رسید و جریان راکتور اراک به پایان رسید و به جای آن بتون ریختیم و به قول کارشناسان تا ابد قابل برگشت نیست. در مقابل چه شد؟ امروز ارزش پول ملی ما از زمان قبل برجام خیلی کمتر است. ازدواج جوانان و آب خوردن را به برجام گره زدند، نه آب بیشتر شد و نه جوانان ازدواج کردند.»

اشاره مستقیم وی به سیاست‌های حسن روحانی است که دولتش به نام دولت اعتدال شناخته می‌شود.

 

 

 

 

ماشااله خان در تاریخ ۲ بهمن ۱۳۹۵ :
جناب علم الهدی سوراخ دعا را

جناب علم الهدی سوراخ دعا را اشتباه گرفته ای. این برجام که را می گویی کلا دست پخت عظمای خودتان است. اون نامرد خودش اول همه تصمیمات را گرفت بعد دولت را موظف به اجرا کرد. حالا داره برای شماها قیافه می آید که برجام ال شد و برجام بل شد. ایشان آدمهای پخمه و ساده ای چون جنابعالی را فریب داده است. در خفا با آمریکایی ها ساخت و برجام را پذیرفت ولی روبروی شما حالا منافق بازی در می آورد. ایشان کلا آدم مزور،نامرد و نمک نشناسی است. ندیدی با رفسنجانی چه کرد ؟ رفسنجانی او را رهبر کرد، در مقابل به او از پشت خنجر زد. صبر کنید فردار نوبت تک تک شما هم می رسد. گول این رهبر جنایتکار و نامسلمان را نخورید. اگر اعتراضی به برجام داری و مرد هستی و جرات داری به خود رهبر منافقت اعتراض کن. ولی من مطمئنم شما کوچکترین اراده و اختیاری در برابر او ندارید و همانند عروسک خیمه شب بازی فقط بازیچه دست او هستید. هر فرمانی که از بیت یا لانه فساد رهبری به شما برسد، همان را بلغور می کنید و خواهید کرد.

امیر در تاریخ ۲ بهمن ۱۳۹۵ :
قبطه خوردن

دوران احمدی نزاد برا علم الهدی و امثالهم شده نوستالوزی" یاد اون روزها میفته که بابک زنجانی ما رو از دور زدن تحریمها برمیگردوند میرفتیم کنار ابشار سانتریفیوزها دراز میکشیدیم و این مال وقتی بود که بعد از خوردن یه چلوکباب مشدی مشغول خوردن دسرمون که کیک زرد بود میشدیم و به ریش امریکا میخندیدیم که نیگا کن این جوجه میخوا د ما رو تحریم کنه" مگه میتونه! اولین کسی که خوشی زد زیر دلش اقا بود که پنج شش ماه اخر دوره احمدی مقدمات برجام رو فراهم کرد که البته نباید اینو به کسی بگیم " باید همیشه بگیم اقا اصلا دلش نمیخواست با امریکا مذاکره کنه و هیچ مذاکره کننده ای رو هم به عمان نفرستاد" اصلا وقتی برجام میخواست تو مجلس تصویب بشه نماینده اقا اونجا نبود که بگه ظرف بیست دقیقه قال قضیه رو بکنید" توی مذاکرات اقا اصلا در جریان جزئیات قرار نمیگرفت و اونائی که میگن ظریف وسط مذاکرات می اومد تهران و دوباره برمیگشت خبر ندارن که ظریف واسه حموم رفتن می اومد تهران" خود این علم الهدی از بعد برجام ریشاش سفید شد قبل از برجام جوگندمی بود! چه گویم که نا گفتنم بهتر است.

کاربر مهمان در تاریخ ۲ بهمن ۱۳۹۵ :
شرم به این دروغ گوی و

شرم به این دروغ گوی و ریاکاری. ای کاش ایشان میتوانست دو روز در بین مردم عادی ظاهر میشد و می دید مردم چقدر ایشان را باور دارند. در جای امن با شکم سیر و در امنیت کامل نشستن و از جیب این ملت حقوق گرفتن و به انها فخر فروتتن و 9تحمیل کردن حرفهای بی اساس و منطق وافعا شرم اور است. بالاخره روزی هم این شتر جلوی شما می نشیند ولی دیگر دیر شده است. لعنت خدا بر ریاکاران و حقه بازان چاپلوس.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)