یک عضو مجلس خبرگان رهبری:

صداوسیما باید به خاطر هاشمی از خدا عذرخواهی کند

محمدحسین احمدی شاهرودی٬ عضو مجلس خبرگان رهبری گفته که «برخی در حق هاشمی رفسنجانی جفا و خیانت کردند و صداوسیما که هاشمی را بایکوت کرده بود، باید در پیشگاه خدا عذرخواهی کند.»

احمدی شاهرودی افزوده «عده‌ای در زمان حیات مرحوم هاشمی رفسنجانی، علیه وی توطئه کرده و نقشه کشیدند.»

به گفته وی «هاشمی رفسنجانی فرمانده جنگ بود ولی صدا و سیمای ما حتی یکبار نیز از وی در این خصوص مصاحبه نکرد.»

احمدی شاهرودی در بخش دیگری از سخنانش با انتقاد از گسترش رفتارهای حذفی علیه شخصیت‌های نظام، گفت که «نسل جوان ما در برابر این رفتارها چگونه فکر می‌کند.»

وی اضافه کرده «مرحوم هاشمی رفسنجانی در برابر بی‌مهری‌ها، نامهربانی‌ها و ناملایمات صبر و تحمل کرد.»

 

 

 

امیر در تاریخ ۲ بهمن ۱۳۹۵ :
تجاهل

منهم مثل ایرانی گمنام" هم عقیده و به همان میزان عصبانی" البته تنها این یکی نیست که روش تعظیم کردن در مقابل دیکتاتور رو در پیش گرفته " این روش در مورد سایرین حتی بسیاری از اصلاح طلبها هم رعایت میشه که مجیز کسی رو بگن که همه میدونند عامل اصلی هر مصیبتی در حال حاضر همین شخص خامنه ای است و اون رو مجزا بدونند و در بسیاری موارد اعمال اونو نادیده میگیرند و از حرفای صد من یه غازش فکت میارن که مثلا خامنه ای در مورد انتقاد از رهبر گفته من خودم هم اعتقاد دارم که باید از من هم انتقاد بشه ! اما همین الان هم ده ها نفر تو زندانها دارن اب خنک میخورن بجرم انتقاد از رهبری ! و اگه شما بگی از دیوار صدا در اومد از این اقای رهبر هیچی! اقلا یه بار محض مصلحت روزگار هم که شده بگه مسئو لین دست اندر کار قضائی " طرف هر جرمی که داره یا هر وصله ای که بهش چسبوندین این وصله توهین به رهبری رو ازش بکنین" غیر ممکنه " انقدر عقده ای و کینه شتریه که کیف میکنه از زجر کشیدن دیگرون" در مورد موسوی سنگ از زمین بلند شد بهش گفت خوب نیست ادم به این با شخصیتی رو که یه روزی نخست وزیر و در بحرانی ترین شرائط روزگار این مملکت رو به نحو شایسته ای عبور داده اینطور باهاش رفتار کنی " همه خودشون گفتن خودشونم شنفتن"حرف مرد یکیه! ک ه

مسعود در تاریخ ۱ بهمن ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
دو نکته

دو نکته را بگویم. اول اینکه: اقای نماینده مجلس اگر قرار است کسی عذرخواهی کند و بنا به گفته شما که درست هم هست رادیو و تلویزیون باید عذرخواهی کند اما نه در پیشگاه خدا. بلکه در یک برنامه زنده تلویزیونی ازرفتار خود در خصوص هاشمی بطور رسمی باید عذرخواهی کنند واز پیشگاه مردم ایران بخاطر تجاهل در رابطه با انتخابات 88 هم باید اظهار پشیمانی کنند. و دوم : جناب ایرانی گم نام. خدمتتان عرض کنم که این نامه منتسب به دایی اقای خامنه ای هم از آن بازیهایی است که خود دستگاه حکومت راه انداخته تا فضا را آرام آرام به سمتی ببرند تا مقداری گشایش در بعضی امور ایجاد کنند. تا اعلام کنند این حکومت با همه رفتارهای خشن به هرحال تا حدودی نقد پذیر هم هست.

ایرانی گم نام در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۹۵ :
آی دزد آی دزد

این آخوندک ! که محل جیره اش خمره رهبر است چرا به فغان افتاده ؟ بیشرم بی آبرو تاکی میخواهی خود را به تجاهل بزنی کیست که نداند صدا و سیما تحت نظر مستقیم خامنه ای و بلند گوی منویات رهبر بیت العنکبوت هست مگر ریاست این سازمان تبلیغاتی رژیم را خامنه ای تعیین نمیکند ؟ اگر شرف و جرئت داری به رهبر حمله کن تا ترا هم مانند کوسه در آب خفه کند . یعنی شما نامردان نمیدانید که مرکذ توطعه بیت العنکبوت است ؟ بیچاره ها دایی خامنه ای ( میر دامادی ) فهمید ولی شما هنوز دنبال این هستید که بگویید که گربه بوده و یا سمور !

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)