عبدالله حاجی صادقی:

مذاکرات هسته‌ای معاویه زمان را نجات داد

عبدالله حاجی صادقی٬ جانشین نماینده علی خامنه‌ای در سپاه پاسداران گفته «برخی در مذاکرات هسته‌ای معاویه زمان را از نابودی نجات دادند و امروز مانند ابوموسی اشعری به چه کنم چه کنم افتاده‌اند.»

وی افزوده «نفوذ سیاسی یعنی اینکه در ۲۲ بهمن فردی برود پشت تریبون بگوید که انقلاب را باید به روز کنیم، یعنی انقلاب را با بعد رحمانی جلو ببریم و با تمام دنیا باید رفیق شویم.»

به گفته حاجی صادقی٬ «این افراد به دنبال تحریف انقلاب هستند. کسی که می‌گویند با شعار مرگ بر آمریکا نمی‌شود کشور را هدایت کرد قطعا سخنگوی کاخ سفید است.»

این روحانی ادامه داده این افراد «به دنبال این هستند که بگویند نماز را با رهبر بخونید ولی یادتان نرود که از سفره معاویه نیز باید بخورید، برخی می‌گویند که نیازی نیست پول زیادی را صرف نیروهای مسلح کنیم، این فرد نمی‌داند که با توان دفاعی می‌توانیم دشمنان را عقب بزنیم.»

وی خطاب به سران قوا هم گفته که «بدانند حق سیاست‌گذاری ندارند و همه باید پشت رهبری باشند.»

جانشین نماینده علی خامنه‌ای در سپاه پاسداران گفته «تمام رئیس جمهوران ما خودشان را رئیس نظام می دادند و اقدام به سیاست گذاری می کنند که اقدام غلطی است و تنها کسی که حق سیاست گذاری دارد رهبری است.»

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۳ بهمن ۱۳۹۵ :
ببخشید حاجی! مذاکرات هسته ای

ببخشید حاجی! مذاکرات هسته ای شما را از مرگ حتمی نجات داد، نه امریکا را. امریکا در موضع قدرت است و شما هم وحشتناک از آن می ترسید. اگر نمی ترسیدید همان کسی که شما را فرستاده پای تریبون تا این گندگویی ها بکنید، به روحانی و ظریف نمی گفت کشش ندهید و بلا را از سرمان رفع کنید! شما و آن رهبرتان باید بروید پای ظریف و روحانی را ماچ کنید که نگذاشت عمامه تان باد هوا بشود.

کاربر مهمان در تاریخ ۳ بهمن ۱۳۹۵ :
اینها در زمان خمینی کاه هم

اینها در زمان خمینی کاه هم بارشان نمی کردند. این افراد حقیر نگران زنان صیغه ای خود هستند. آنها دلشان برای اسلام نوسخته بلکه نگران این هستند که اگر رژیم نابود شود، می توانند حرم سراها را اداره کنند.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۰ دی ۱۳۹۵ :
حق با این انچوچک است ، سیاست

حق با این انچوچک است ، سیاست گذاری رهبری است که ایران را به این سطح از رفاه و اسایش رسانده است و دشمن را مجبور کرده که به 25 هزار مزدور دلار بدهد که در ام القرای اسلام نقش کارتن خواب و گورخواب را بازی کنند !

کاربر مهمان در تاریخ ۱۹ دی ۱۳۹۵ :
حرف های بزرک با وجود جوسه

حرف های بزرک با وجود جوسه کوچک ایشان!!

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)