علی خامنه‌ای٬ رهبر جمهوری اسلامی:

بگو مگوهای سران قوا مهم نیست

علی خامنه‌ای٬ رهبر جمهوری اسلامی «بگو مگوهای» روسای قوای مجریه و قضائیه را «مهم» ندانست٬ اما گفت که همه باید قدر وجود یک قوه قضائیه «مستقل و شجاع» را بدانند.

آقای خامنه‌ای در دیدار با شماری از مردم شهر قم گفت که «من کاری به بگومگوهای اخیر روسای دو قوه ندارم٬ زیرا موضوع مهمی نیست و به حول و قوه الهی تمام می‌شود، اگرچه دشمن به دنبال بزرگ‌نمایی آنهاست اما همه باید وجود یک قوه قضاییه مستقل و شجاع را قدر بدانند.»

وی «حمله به سپاه، بسیج و شورای نگهبان» را «طراحی دشمن برای تضعیف دستگاه‌ها و نهادهای مظهر اقتدار کشور» و «نقشه دشمن» دانست.

خامنه‌ای اضافه کرد «اگر ما تنبلی کنیم و به وقت عمل نکنیم، دشمن را اشتباه بگیریم و به جای شیطان اکبر واقعی یک برادر ناباب را دشمن بگیریم، ضربه خواهیم خورد.»

اظهارات وی بدنبال تنش‌های لفظی و اظهارات صریح صادق لاریجانی و حسن روحانی علیه یکدیگر و مجموعه‌های تحت مدیریت‌شان بیان می‌شود.

رهبر جمهوری اسلامی در حالی اختلافات علنی سران دو قوه علیه یکدیگر را غیرمهم ارزیابی کرده که بسیاری از چهره‌های سیاسی و روحانی به صراحت طرح علنی این اختلافات را خلاف «مصلحت» کشور و در راستای آب به آسیاب دشمن اعلام کرده‌اند.

 

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۲۰ دی ۱۳۹۵ :
اوباش بزرگ (رهبر معظم انقلاب)

اوباش بزرگ (رهبر معظم انقلاب) از اوباش کوچک(رییس قوه قضاییه) حمایت کرد.
این دوتا اوباش چقدر به هم میان.

خُسن آقا در تاریخ ۱۹ دی ۱۳۹۵ :
http://blog.hasanagha.org
به حول و قوه الهی گربه است!

گویا آقا یادش رفته که همه این دعواها برای دزدی هایی است که یک ضلع آن خود بیت آقا است و کارتل های زیر مجموعه ایشان و آقا مجتبی. وگرنه نه بابک زنجانی می توانست یک ریال بدزد نه حساب های لاری جانی با فتوای ایشان می توانست وسیله دزدی های میلیاردی شود.
حالا هم یقین بدانید همین که کار بیخ پیدا کند با یک "کشش ندهید" گفتن همه سرو صدا ها را خفه خواهد کرد

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)