یوسف طباطبایی‎نژاد٬ امام جمعه اصفهان:

پدر و برادر زنان بدحجاب بی‌‌غیرت هستند

یوسف طباطبایی‎نژاد٬ امام جمعه اصفهان می‌گوید پدر و برادر خانم‌هایی که «با وضع نامناسب بیرون می‌آیند٬ غیرت ندارند» و روزنامه‌های داخلی حامی رسانه‌های فارسی‌زبان خارج از کشور٬ حرف‌های ما درباره حجاب و کنسرت را «جورواجور نقل می‌‎کنند.»

به گفته آقای طباطبایی‎نژاد٬ در بدحجابی زنان در ایران٬ «خیری» نیست و «نتیجه» آن از هم پاشیدن خانواده است.

وی افزوده «بر اساس احادیث خانم‎هایی که با وضع نامناسب بیرون می‌‎آیند، نه پدرش و نه برادر‌هایش غیرت دارد... در معاملات هم باید از او کوتاه آمد که اگر غیرت و دین داشت ناموس خود را در معرض دید نمی‌‎گذاشت.»

نماینده اصفهان در مجلس خبرگان اضافه کرده «هر وقت صحبت از حجاب و کنسرت می‌‎شود یا صحبت‎‌ها و انتقاداتی درباره بی‎دینی‎‌ها می‌‎شوند، بی‎بی‎سی حرف‎های را جورواجور نقل می‌‎کند و بعد هم روزنامه‎های پیرو آنان حرف‎‌ها را نقل می‌‎کند و بعد هم برخی سایت‎‌ها.»

وی گفته «دشمن دلش می‌‎خواهد که ما مسیر بی‎دینی را طی کنیم، چون می‌‎دانند که اگر زن‎‌ها به فساد کشیده شوند جامعه به فساد کشیده می‌‎شود،‌‌ همان طور که اگر زنان صالح باشند، جامعه اصلاح می‌‎شود، از دامن زن مرد به معراج می‌‎رود، زن مسلمان خوب و زن متدین، ‌خیلی مهم است.»

موضوع حجاب که به اعتراف مقام‌های جمهوری اسلامی٬ دیگر حتی در شهر مذهبی قم هم از سوی برخی جدی گرفته نمی‌شود٬ همواره یکی از انتقادهای روحانیون و محافظه‌کاران حاکم بر ایران بوده است.

 

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۲۰ دی ۱۳۹۵ :
بهتر است مردم فرزندان خود را

بهتر است مردم فرزندان خود را در نوجوانی به کلاس قران امثال سعید طوسی ها بفرستند تا غیرت پیدا کنند و بعد هم بشوند امام جمعه اصفهان !

کاربر مهمان در تاریخ ۱۹ دی ۱۳۹۵ :
این هم نظری بود از انگل

این هم نظری بود از انگل اصفهان (امام جمعه اصفهان) به هر باید ی اراجیفی عرض کنند که بگن ما هم هستیم.

جواد در تاریخ ۱۹ دی ۱۳۹۵ :
آخوند ها به معراج نمی روندچون خر پرنده یکبار خلق شد.

آخوند ها به معراج نمیروند چون فسادشان اظهر من الشمس است.«یعنی فسادشان مانند خورشید می درخشد».آقای طباطبایی نژاد دستور بده این بار به صورت پدر و برادران این بانوان اسید بپاشند.اینان بدتر از رئیس دزد قوه قضائیه و خواجه لواط الملک طوسی قاری قرآن و آرایش گر محبوب رهبری هستند.

مسعود در تاریخ ۱۸ دی ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
تکرار

دوستان عزیز اگر مسلمانید. پس به شما نباید گوشزد کرد . بیان وتکرار فعل حرام گناهش کمتر از خود گناه نیست. این مرتیکه یک گ...... خورده شما چرا حرفش را تکرار میکنید. در ضمن این نوشته مرا به حضور با سعادت جاکشانه ایشان ارسال کنید تا نظر مردم را در مورد خودش بداند. بی غیرت خودت - پدرت - ایل و تبارت هستند.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)