از سوی وزارت اطلاعات صورت گرفت:

کشف پنج کانتینر تجهیزات خاص رایانه‌ای

یک محموله بزرگ حاوی پنج کانتینر از تجهیزات «خاص» رایانه‌ای و تصویربرداری توسط ماموران وزارت اطلاعات در شهر تهران کشف شد.

قاسم خورشیدی٬ سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اعلام این خبر گفته که «در این عملیات تعدادی سرورهای پرقدرت شناسایی شد که برای مصارف خاصی همچون پشتیبانی سامانه‌های بزرگ استفاده می‌شود.»

آقای خورشیدی اضافه کرده این محموله بزرگ «از یکی از گمرکات مرزی مورد رصد نامحسوس» گرفته و عصر روز چهارشنبه توقیف شد.

«مینی کامپیو‌تر»، «دوربین‌های تصویربرداری سینمایی» و تعدادی سرورهای «عظیم و بسیار پر قدرت» از جمله تجهیزات توقیف شده است.

به گفته وی «سرورهای عظیم کشف شده در این محموله به قدری پر قدرت هستند که برای مصارف خاص همچون پشتیبانی سامانه‌های بزرگ از جمله سامانه‌های بانکی پر ترافیک استفاده می‌شود.»

به گفته خورشیدی این محموله با اظهارنامه خلاف واقع و در قالب «تین» به کشور وارد شده بود.

 

 

 

 

کژدم در تاریخ ۱۹ دی ۱۳۹۵ :
https://kajdoum1.blogspot.com
کشفیّات اعجاب انگیز

زمانی مُد شده بود که قایقهای تُندرو اختراع میکردند؛ سپس نوبت به موشکهای فوتوشاپی رسید و موازی با آن «بمب هسته ای حقّ مسلّم ماست» به خورد مردم داده شد تا گوشها و چشمها از شنیدن و دیدن غارت و ویرانی ایران توسّط انگل فرزانه و بنیادهای مربوطه اتش کَر و کور شوند و اکنون اینجا هستیم که سطح آبهای زیرزمینی تا ۶۵۰ متر پایین رفته؛ آبهای سطحی در حال حشکیدن هستند و خاکهای حاصلخیز به کشورهای عربی فروحته میشوند (صادرات پُر افتخار) و ارگانهای سیاسی و نظامی نیز دهها سال است که به روسها فروحته شده اند.
براستی چه چیزی مانده است که فروخته نشده باشد و برای فروش آن نیاز به سرورهای پُر قدرت باشد؟

جواد در تاریخ ۱۹ دی ۱۳۹۵ :
موضوع رودست زدن و مچگیری از همدیگر است

آیا مطمئن هستید این محموله با ارزش برای «برادران قاچاقچی،خودمان» نیست؟ خرید اینگونه اقلام پیچیدگی های خاص خود را دارد.تنها ورود قاچاق نیست؛بلکه مهمتر توانایی خرید قاچاق و غیرقانونی آن از کشورهای خارجی است.

مسعود در تاریخ ۱۸ دی ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
چه عالی

جناب مقام امنیتی ( یاد رژیم قبلی افتادم . وقتی پرویز ثابتی میامد جلوی دوربین) شما بفرما این اظهارنامه گمرکی را چه کسی پر کرده وبه مامورین گمرکات ارائه داده ؟ به همین سادگی با اظهار نامه خلاف واقع ودر قالب " تین" به کشور وارد شد و تا تهران رسید. شما که مگس را در ختنه میکنید و پشه را نعل . چطور این محموله از دستتان در رفت و تا تهران سلانه سلانه با پای پیاده آمد؟اقا مردم در طول این سی سال زیر دست شما تعلیم دیدند. الان خودشان یک پا استادند.

خُسن آقا در تاریخ ۱۸ دی ۱۳۹۵ :
http://blog.hasanagha.org
هیزم درگیری آینده

اینها همراه با دیگر نشانه ها همگی نشانه هایی است از جنگ قدرتی که قرار است در چند ماه آینده رخ دهد.
انتصابات سال 96 یقینا خونبار خواهد بود و حتی شاید بیشتر از سال 88

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)