احمد خاتمی٬ امام جمعه موقت تهران:

دعوای رسانه‌ای مسئولان به مصلحت نیست

احمد خاتمی٬ امام جمعه موقت تهران٬ «دعوای رسانه‌ای» روسای قوای مجریه و قضائیه را «به مصلحت انقلاب» ندانست و گفت طرح اختلافات مابین حسن روحانی و صادق لاریجانی «باعث می‌شود دشمنان بگویند فساد در ایران سیستماتیک شده است.»

وی نیاز فعلی کشور را «وحدت» ذکر کرد و افزود «مسئولان تحمل و سعه صدر داشته باشند و از تهمت و دروغ پرهیز کنیم.»

خاتمی مدعی شده که «دشمن همچنین فضای مجازی را آکنده از تهمت و دروغ کرده» و «امیدوارم همان‌هایی که می‌گویند دروغگویی در جامعه شایعه شده خودشان دروغ نگویند.»

امام جمعه موقت تهران همچنین از رسانه‌ها خواسته حتی به بهای کاهش مخاطبان‌ خود «دروغ ننویسند.»

به گفته وی٬ «دشمن تا زمان انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری روی چند نقطه تاکید کرده است. یکی ایجاد اختلاف و دوقطبی کردن جامعه و دیگری تخریب نهادهای قانونی نظام به ویژه قوه قضائیه است.»

وی با این حال از قوه قضائیه که به گفته وی «شدیدا مورد حمله است»٬ خواسته «به پرونده‌های فساد با سرعت و دقت بیشتری بپردازد و آنها را رسیدگی و قاطعانه حکم صادر کند.»

قربانعلی دری نجف‌آبادی٬ نماینده علی خامنه‌ای در استان مرکزی هم در کنار شمار دیگری از روحانیون از کشیده شدن اختلاف‌های روحانی و صادق لاریجانی به فضای عمومی انتقاد کرده و خواستار طرح این مسائل در «جلسات خصوصی» شده است.

احمد توکلی٬ نماینده سابق مجلس نیز به روحانی و لاریجانی توضیه کرده به جای «حل معقول» اختلافات به «یارکشی بین مردم» اقدام نکنند.

 

 

 

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۱۹ دی ۱۳۹۵ :
البته کار از این کاره گذشته

البته کار از این کاره گذشته انگل موقت تهران (امام جمعه موقت تهران) ، همه مردم در جریانند که اوباشان (مسئوولین) به جای مملکت داری پیشه مملکت خواری رو پیش گرفتند.

مسعود در تاریخ ۱۸ دی ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
چه عزایی

چه عزایی است که مرده شوی هم به گریه افتاده. از قرار معلوم فساد سیستماتیک نیست. ومسئولین بهتر است این فساد را زیر لحاف ملا پنهان کنند و مردم را از جریانات با خبر نکنند. چون مردم نا محرمند . این اختلافات فقط به قوه قضائیه ضرر میزند. از دو حال خارج نیست یا واقعا قوه قضائیه کارش بیخ پیدا کرده بهتر است قوه مجریه کوتاه بیاید. یا اینکه قوه مجریه دست بالا را دارد واینها از دولت با رودربایستی تقاضای چشم پوشی دارند.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)