جواد کریمی قدوسی٬ عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

قوه قضائیه ماجرای ورود تجهیزات فنی امنیتی به ریاست جمهوری را پیگیری کند

جواد کریمی قدوسی٬ عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تکرار سخنان صادق لاریجانی مبنی بر ورود «تجهیزات فنی و امنیتی ارتباطاتی و مخابراتی» به ساختمان ریاست جمهوری٬ از قوه قضائیه خواسته این موضوع را پیگیری کند.

اشاره وی به اظهارات اخیر رئیس قوه قضائیه است که گفته «ما حرفی نداریم که هم در قوه قضائیه و هم در نهاد ریاست جمهوری معلوم شود که این تجهیزات بسیار فنی مربوط به امنیتی را بدون اطلاع نیروهای امنیتی به داخل ریاست جمهوری بردند، با اجازه که بوده است؟ به چه وجهی بوده است؟ پولش از کجا آمده است؟»

کریمی قدوسی همسو با این اظهارات مدعی شده که ورود این تجهیزات «برای تکرار حوادث ضد امنیتی ۸۸» بوده و نوعی جمع‌آوری «هیزم» برای انتخابات آینده است.

به ادعای وی٬ مهدی هاشمی در سال ۸۸ برای ایجاد «اخلال در شبکه‌های صداوسیما» این تجهیزات را با کمک دولت بریتانیا وارد کشور کرد و قوه قضائیه نیز باید در حال حاضر این موضوع را پیگیری کند.

نماینده مشهد در مجلس٬ اظهارات صادق لاریجانی در این زمینه را «مهم» ارزیابی کرده و افزوده «ظاهرا بنا دارند فضای انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ را به سمت دوقطبی کردن پیش ببرند و برای تکرار حوادث ضد امنیتی ۸۸ برای انتخابات آینده نیز هیزم جمع می کنند و اینگونه تجهیزات وارد کردند و بنای تکرار آن روزها را دارند.»

حسن روحانی و صادق لاریجانی مدتی است به صراحت علیه یکدیگر و عملکرد مجموعه‌های تحت مدیریت طرف مقابل موضع‌گیری می‌کنند و به نظر می‌رسد باید منتظر بازشدن پای دیگر چهره‌های سیاسی به این اختلافات نیز بود.
 

 

 

 

 

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)