احمد علم‌الهدی٬ امام جمعه مشهد:

بازی‌های محلی اطراف مشهد با فرهنگ امام رضا سازگار نیست

احمد علم‌الهدی، امام جمعه مشهد می‌گوید بازی‌های بومی شهرها و روستاهای اطراف مشهد با «فرهنگ امام رضا سازگار نیست.»

آقای علم‌الهدی در دیدار با رضا صالحی‌ امیری، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افزوده برنامه‌هایی چون چوب‌بازی و موسیقی‌های محلی٬ سبب «توسعه فرهنگ امام رضا نمی‌شود.»

وی افزوده برجسته‌کردن این نوع بازی‌ها و برنامه‌ها در طرح فرهنگی «مشهد ۲۰۱۷» که قرار است از سوی وزارت ارشاد برگزار شود٬ «می‌تواند آفت‌هایی را هم به‌دنبال داشته باشد.»

امام جمعه مشهد مدعی شده اخباری مبنی بر اینکه «ضد‌انقلاب و خارج از کشور قصد دارند برخی برنامه‌ها را در حاشیه مشهد ۲۰۱۷ تحت تأثیر قرار دهند»٬ دریافت کرده و ارشاد باید مراقب این موضوع باشد.

وی اضافه کرده که «ما مطلقاً هیچ طلبی از وزارت ارشاد یا هر وزارتخانه دیگری نداریم بلکه بحث ما این است هر عملی که می‌خواهید انجام دهید با فتواهای مقام معظم رهبری تطبیق دهید.»

وی پیش‌تر نیز با برگزاری کنسرت موسیقی در مشهد مخالفت کرده و مانع از برگزاری چنین برنامه‌هایی در این شهر شده بود.
 

 

 

 

کژدم در تاریخ ۱۵ دی ۱۳۹۵ :
https://kajdoum1.blogspot.com
انگور را نشسته بخورید

امام رضای شفادهنده انگورها را نَشُسته خورد و به اسهال و استفراغ افتاد و مُرد و به مقام «شفا دهندگی» رسید.
شیعیان صفوی مسلک باید این فرهنگ را را نه تنها حفظ کنند؛ بلکه باید به لطایف الحیل؛ آنرا با نوشته های دانشمندان ناشناس غربی که حتّی غربی ها هم نمیدانند که کدام پُفیوزی است؟ و یا گره زدن به کورش بزرگ به عنوان کاشف «مرکز شهادت رضا» از اسهال و استفراغ و یا نقل احادیثی که معلوم نیست از کدامین سوراخ فُلان ننه قمری بیرون آورده میشود؛ کوشا باشند؛ تا فرهنگ اسهال و استفراغ و شفا دهندگی را گسترش دهند.
آمین ای ربّ الاسهال و الاِستفراغ

مسعود در تاریخ ۱۵ دی ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
مسلمانی کو

اقا یک نفر شیر پاک خورده پیدا نمیشود تا دست این بیچاره از همه جا مانده را بگیرد تا به یک روانکاو معرفی کند اگر هم تهران نشد در همان مشهد پزشکان حاذق وکار آزموده ای باید باشند نگهداری وتوجه فقط این نیست که اورا با ماشین ضد گلوله ببرند ویا مکان و غذا خوب در اختیارش قرار دهند. مغز هم به غذا و ویتامین نیازمند است. یکجوری به او برسید با این اوصاف او کم کم به کوچه و خیابان کشیده خواهد شد وبعد آنوقت دیگر مهار وکنترل بر او ممکن نیست. برای جامعه روحانیت هم کسر شاءن است با عبا و عمامه سر به کوی و برزن بگذارد و جارو به دمب ببندد.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۴ دی ۱۳۹۵ :
باید از این آیت اله بزغاله

باید از این آیت اله بزغاله پرسید ایا هر اراجیفی را که جنابعالی و بقیه امام جمعه های حلقه بگوش هر هفته می گویید از عظمای تان اجازه گرفته و با فتوای او تطبیق می دهید، بعد نطق می کنید یا مزخرفات خودتان را عین مزخرفات عظما می دانید؟ این احمقها خودشان که عقل ندارند و به عقل و تفکر انسان هم کلا اعتقادی ندارد. به همین خاطر گفته ها و افکارشان انسانی تلقی نمی شود چون با عقل جور در نمی آید. لذا باید اینها را در دسته چهارپایان محسوب کرد.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)