حیدر مصلحی٬ وزیر سابق اطلاعات:

باند هاشمی نوار جدیدی از منتظری منتشر خواهد کرد

حیدر مصلحی٬ وزیر پیشین وزارت اطلاعات گفته مهدی هاشمی «جاسوس و عامل نفوذ» سازمان سیا در کنار حسینعلی منتظری بود و طی یک ماه آینده نوار دیگری از وی منتشر خواهد شد.

مصلحی افزوده «باند مهدی هاشمی و تیم جاسوسی او با خط گرفتن از سی‌آی‌ای آمریکا در کشور فعال شدند و در کنار منتظری قرار گرفتند که همین مدتی پیش فایل صوتی از او {منتطری} منتشر شد.»

وی اضافه کرده «طبق اطلاعات بدست آمده طی یک ماه آینده یک نوار دیگر از مهدی هاشمی و تیم او منتشر خواهد شد که به طور حتم برنامه‌ریزی‌های مختلفی برای آن انجام شده است.»

این مقام پیشین وزارت اطلاعات به جزئیات این نوار صوتی اشاره نکرده است.

حیدر مصلحی در بخش دیگری از سخنان خود گفته «بسیاری از ازدواج‌های فرزندان شخصیت‌ها با یکدیگر توسط سرویس‌های اطلاعاتی دشمنان برنامه‌ریزی شده برای اینکه نفوذ پیدا کنند.»

وی همچنین اضافه کرده «متاسفانه امروز شاهدیم که برخی از مسئولین و مدیران به جای استفاده از کلمه استکبار، ایالات متحده آمریکا و یا قدرت بزرگ جهانی عنوان می‌کنند.»

مصلحی در بخش دیگری از سخنان خود گفته «یکی از اشتباهات حسن روحانی مذاکره تلفنی با اوباما بود و در پاسخ به ما دلیل این کار را جلوگیری از جنگ عنوان کردند.»

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۱۲ دی ۱۳۹۵ :
یک پستی به این مش حیدر بدهید

یک پستی به این مش حیدر بدهید ، بیچاره دارد خودش را جر میدهد ، این غضنفر اطلاعات دست اول را از دوستان خود در باند مهدی هاشمی به دست میاره یا دوستان سازمان سیا ؟!

مسعود در تاریخ ۱۲ دی ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
نعل وارونه

یعنی رئیس جمهور میبایست به وزیر زیر دستش باید پاسخ بدهد. "ودر پاسخ ما" تو کیلویی چندی .؟ تو هنوز مقام وموقعیت خودت را نشاختی این بدان معنا است که قدرتی را که به تو تفویض کردند را هضم نکردی و راه گلویت را بسته بود.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)