معاون امور بین‌الملل قوه قضائیه:

انتصاب گزارشگر ویژه حقوق بشر برای ایران را قبول نداریم

محمدجواد لاریجانی٬ معاون امور بین‌الملل قوه قضائیه گفته که «تعیین گزارشگر ویژه برای کشورمان به هیچ وجه موجه نیست، این موضوع را کاملا رد کرده و هر کسی را که نصب کنند با آن مخالف هستیم.»

لاریجانی افزوده «احمد شهید گزارشگر بسیار ناموفق و متخلفی بود و دوره‌اش را ناتمام گذاشت و اگر از من بپرسید باید‌‌ همان روز اول استعفا می‌داد.»

دبیر ستاد حقوق بشر اضافه کرده «تعیین گزارشگر ویژه برای ایران را ناموجه و محصول سیاست بازی و دخالت دولت‌های بزرگ در امور حقوق بشر می‌دانیم و این برخورد دوگانه و منافقانه است.»

لاریجانی گفته «گزارشگر جدید هم اگر بخواهد مثل گزارشگر قبلی سوءاستفاده کرده، از یک تلویزیون به تلویزیون دیگر برود و پرونده سازی کند، طبیعتا موضع ما‌‌ همان موضع قبلی خواهد بود.»

وی اضافه کرده «کشورهایی با این کارنامه، حق ادعای دفاع از حقوق بشر را ندارند و پیشنهاد آن‌ها در رابطه با تعیین گزارشگر برای ایران بسیار ناموجه است.»

معاون امور بین‌الملل قوه قضائیه گفته «حق این است که برای تک تک این‌ها گزارشگر ویژه تعیین گردد تا معلوم شود چرا این جنایت‌ها را مرتکب شده‌اند و یا در ارتکاب این جنایت‌ها، معاونت کردند.»

 

 

 

مسعود در تاریخ ۱۲ دی ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
راست میگه

خب شما قبول زحمت کنید برای همه کشورها به تعداد کشورهای عضو سازمان ملل گزارش گر تعیین کنید و بفرستید به کشورها . تا از نقض حقوق بشر انها گزارش تهیه کنند. در ضمن اگر مقدور است واجازه میفرمائید یک گزارش گر بیاید ایران تا درمورد نقض حقوق بشر در ایران گزارش تهیه کند.1 به 200 . بابا بی انصافی نکنید. کلا هیچ گزارشگری را قبول ندارند. لابد این یکی هم در افساید است و گل زده اش را قبول ندارید.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)