جواد کریمی قدوسی:

اسناد زیادی از فتنه‌گران در اختیار دارم

جواد کریمی قدوسی٬ نماینده مجلس می‌گوید که «نجس سیاسی» رهبران «جنبش سبز» از سوی فرمانده جدید سازمان بسیج «تعبیر دقیقی است.»

آقای کریمی قدوسی افزوده «راس فتنه را کسانی مدیریت می‌کردند که برای موفقیت خود با ناتو، سازمان نظامی غرب و امریکا هماهنگ بودند.»

وی گفته این ارتباط به این خاطر بود «تا زمانی که آن‌ها از ناتو کمک نظامی خواستند غربی‌ها به کمک آن‌ها بیاییند و به ایران حمله کنند.»

این نماینده مجلس افزوده «بالاخره باید روزی صدا و سیما اسناد ناگفته فتنه سال ۸۸ را منتشر کند تا همه بفهمند که سران فتنه چه خیانتی در حق مردم، کشور، نظام و انقلاب کردند.»

کریمی قدوسی اضافه کرده «بنده اسناد زیادی از فتنه ۸۸ در دست دارم؛ از مجلس هشتم این اسناد را جمع‌آوری کردم و در روزهای گذشته این اسناد را تکثیر کرده‌ام.»

وی افزوده «این اسنادی که در مجلس توزیع کردم بخش کوچکی از اسنادی است که از فتنه‌گران در اختیار دارم و در مقابل دیگر اسنادی که از آن‌ها موجود است اصلا چیزی محسوب نمی‌شود.»

 

 

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۱۲ دی ۱۳۹۵ :
الدنگ تا حالا برای امریکا

الدنگ تا حالا برای امریکا تبلیغ میکردید ، میخواهید مردم را به ناتو هم علاقمند کنید ، الدنگ اگر اسنادی داشتید که مجبور نبودید اینهمه دروغ بگوئید !

مسعود در تاریخ ۱۲ دی ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
انجای آدم دروغگو

مرتیکه تو اگر سر سوزن از مخالفین مدرکی دال بر جاسوسی یا خیانت به نظام داشتی الان با همانها صدبار تقاضای اعدام انها را کرده بودی و دادستان محترم!!!!! هم حسب الامر تا الان دادخواستش را صادر کرده بود و با وجود قضاتی مثل صلواتی تا حالا فقط استخوانی از انها باقی مانده بود. تو مدرکی داشته باشی و بعد انها را زیر لحاف قایم کرده باشی. استغفرالله.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)