احمد جنتی٬ رئیس مجلس خبرگان رهبری:

فتنه‌گران بدنبال اعدام همه حزب‌اللهی‌ها بودند

احمد جنتی٬ رئیس مجلس خبرگان رهبری گفته در صورتی که «فتنه به ثمر» می‌رسید٬ «همه عناصر حزب‌اللهی و انقلابی را یکجا نابود می‌کردند»٬ علما را «به کلی منزوی» و فرهنگ غربی را جایگزین «فرهنگ دینی حاکم بر کشور» می‌کردند.

وی افزوده «با تحقق اهداف فتنه، همه عناصر حزب‌اللهی و انقلابی را که در همه عرصه ها حضور دارند و از اسلام ، انقلاب و ولایت فقیه دفاع می کنند... یا اعدام و یا زندانی» می‌کردند.

به گفته جنتی٬ «اگر این فتنه به ثمر رسیده بود٬ نظام اسلامی برچیده می‌شد و همه عناصری که در این نظام نقش داشتند و موثر بودند سرکوب می‌شدند، امام به فراموشی سپرده می‌شد.»

وی همچنین اضافه کرده که معترضان به تقلب انتخاباتی سال ۸۸ «مسلما» برای علی خامنه‌ای٬ رهبر جمهوری اسلامی نیز «نقشه‌های شومی داشتند.»

جنتی مدعی شده که در حوادث سال ۸۸ «اساسا مسئله انتخابات مطرح نبود بلکه مسئله نظام جمهوری اسلامی ، انقلاب اسلامی و براندازی آن مطرح بود٬ یعنی حرکتی که حکومت اسلامی را سرکوب و نابود کنند و حکومتی سکولار زیر نظر آمریکا جایگزینش شود.»

رئیس مجلس خبرگان رهبری همچنین مدعی شده که «فتنه مسئله‌ای بود که از حدود ۱۰ سال قبل از سال ۸۸ آن را بررسی کرده بودند و اساسش این بود که فتنه‌گران به فکر براندازی جمهوری اسلامی بودند.»

 

 

 

 

زارو در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ :
امام کیه؟

امام کیه؟

کاربر مهمان در تاریخ ۹ دی ۱۳۹۵ :
وقتی می گید حزب الهی ، تو

وقتی می گید حزب الهی ، تو جمهوری اسلامی همچین معنایی پیدا می کنه یعنی حزب اراذل و اوباش.
به هر حال مردم دیر یا زود باید اراذل و اوباش را از مسند قدرت پایین بکشند و این کشور به یک سر و سامانی برسد . و این اتفاق خواهد افتاد.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)