محمدعلی جعفری٬ فرمانده کل سپاه:

مردم برخلاف برخی مسئولان استکبارستیزند

محمدعلی جعفری٬ فرمانده کل سپاه گفته «مردم برخلاف برخی مسئولان پای آرمان استکبارستیزی ایستاده‌اند.»

آقای جعفری افزوده «ایستادگی در برابر استکبار و امریکا را اصل اساسی انقلاب اسلامی» است و «تا کنون این ایستادگی توسط مردم به بهترین نحو انجام شده است.»

وی اضافه کرده «شاید به برخی شعار‌ها و اصول دیگر انقلاب به آن صورت توجه نشده باشد ولی به اصل استکبارستیزی توجه شده هرچند ممکن است این اصل هم توسط تعداد معدودی از مسولین رعایت نشده باشد ولی عامه مردم پای این اصل ایستاده‌اند.»

جعفری همچنین گفته که «جبهه نبرد حلب که خط مقدم انقلاب اسلامی است یکی از بزرگ‌ترین شکست دشمنان و در راس آن‌ها امریکا و اسرائیل بود که توسط انقلاب اسلامی به آن‌ها تحمیل شد.»

فرمانده کل سپاه در بخش دیگری از سخنان خود گفته که «خطر فتنه ٨٨ به مراتب بیشتر از جنگ ۸ ساله بود اما بصیرت و ایمان مردم باعث عبور از آن شد.»

 

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۷ دی ۱۳۹۵ :
جناب سردار جعفری اول مسئول

جناب سردار جعفری اول مسئول این مملکت سید علی خامنه ای است لذا هر گونه انتقادی دارید مستقیم و بدون واسطه بر او وارد است. بعد از او مسئولین بعد شما فرماندهان سپاه و شورای نگهبان و ائمه جمعه و ... که همه چیز کشور را قبظه خود دارید. در مراحل انتهایی هم دولت است که مورد غضب مقام عظما و شما فرماندهان می باشد. البته دولت احمدی نژاد در این مورد استثنا بود زیرا عزیز دل رهبر بود و جزو تیم شما. بنابراین این انتقادها را به خودتان بکنید که کشور را مستقیما در اختیار استکبار روسی و چینی و بطور عیر مستقیم در اختیار استکبار غرب قرار داده اید.

کاربر مهمان در تاریخ ۵ دی ۱۳۹۵ :
لابد به خاطر همین

لابد به خاطر همین استکبارستیزی است که سالی 150 هزار جوان نخبه میروند به دامن استکبار ، لابد استکبارستیزی از نزدیک بیشتر حال میدهد !

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)