کاظم صدیقی٬ امام جمعه تهران:

برخی حرف‌های بی‌ربطی مبنی بر رفع حصر می‌زنند

کاظم صدیقی٬ امام جمعه تهران می‌گوید برخی «حرف‌های بی‌ربطی» مبنی بر رفع حصر می‌زنند٬ در جریان حوادث سال ۸۸ برخی از «جبهه‌رفته‌ها» هم به تردید افتادند و دستور حسن روحانی به علی‌اکبر صالحی درباره نقض برجام٬ «چیزی نبود که برای آمریکایی‌ها مشکلی ایجاد کند.»

آقای صدیقی «خطر» حوادث ۸۸ را «از همه خطرات بعد از انقلاب٬ عمیق‌تر و ریشه‌دارتر» دانست و گفت «در فتنه کسانی ضمام فتنه را سوار شده بودند که در خانه و کنار امام قرار داشتند و سوابقی در کارنامه خود درج کرده بودند بنابراین این مسئله با جریانات دیگر فرق داشت.»

وی افزود «در مسئله فتنه عده‌ای به شبهه افتادند و خام شدند٬ چراکه فضا غبارآلود بود...و همین سبب شد برخی از جبهه‌رفته‌ها و مردم ما به تردید بیفتند که ما با چه کسی مقابله می‌کنیم.»

صدیقی تقاضای شماری از نمایندگان مجلس برای رفع حصر میرحسین موسوی٬ مهدی کروبی و زهرا رهنورد را نیز «حرف‌های بی‌ربط» خواند و اضافه کرد برخی «نان‌شان در این است و می‌گویند که مسئله حصر باید از بین برود. اما ما می‌دانم چه می‌گویند. این مسائل از کجا آب می‌خورد و با چه انگیزه‌ای است.»

وی همچنین در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران٬ خطاب به مقام‌های مسئول جمهوری اسلامی که دنبال این توافق بودند٬ اظهار کرد «باید با استحکام بیشتری وارد و به زودی تسلیم نمی‌شدند. حال که روشن شده طرف مقابل نقض عهد کرده باید مقابله‌ای که در تراز یک کشور انقلابی و قدرتمند منطقه‌ای است صورت دهید.»

به گفته امام جمعه موقت تهران٬ «در مقابل نقض عهد برجام نباید به چیزهای دم دستی اکتفا شود...دستوری که رئیس‌جمهور به سازمان انرژی اتمی داد چیزی نبود که برای آمریکایی‌ها مشکلی ایجاد کند.»

وی از مجریان کشور خواسته «مقابل این بدعهدی قدمی عزت‌ساز و جدی بردارند.»
 

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۶ دی ۱۳۹۵ :
ایا بی ربط تر از وجود نحس تو

ایا بی ربط تر از وجود نحس تو در دنیا وجود دارد ؟!

مسعود در تاریخ ۴ دی ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
برو همانجا

برو همانجا اینها را بگو. متقاضی رفع حصر برادر رهبری است. چون او در هفته گذشته مستقیما از همه خواسته است تا از کروبی و موسوی علنا عذرخواهی شود. واما بعد مقابله به مثل با امریکا برای اینکه جواب در حد اقدامات انها باشد به نظر شما پرتاب یک موشک بالستیک با کلاهک اتمی مثلا به عربستان یا اسرائیل به اندازه و در خور توجه هست؟ اگر جواب مثبت است بسم اله. بستان بزن.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)