رئیس قوه قضائیه در کنایه به حسن روحانی:

تلاش برای ارتباط با کشورهای قدرتمند٬ مغایر نگاه توحیدی است

صادق لاریجانی٬ رئیس قوه قضائیه می‌گوید افرادی که همه «هم و غم‌شان»٬ ارتبط گرفتن با کشورهای قدرتمند است٬ «نگاه توحیدی» ندارند.

آقای لاریجانی افزوده وقتی روح‌الله خمینی گفت «آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند٬ با کسی تعارف نداشت، زیرا این گفته یک انسان موحد با نگاه توحیدی است.»

وی در کنایه به دولت یازدهم بر همین اساس نتیجه گرفته «کسانی که تمام هم و غم آنها این است که با کشورهای قدرتمند برای حل مشکلات ارتباط بگیرند، این‌ها نگاه توحیدی را ندارند.»

به گفته رئیس قوه قضائیه٬ «در کنار قدرت مطلقه خدا بقیه افراد چه اثری دارند؟ انسان وقتی قدرت مطلقه را درک کند بقیه شیطنت‌ها را چیزی نمی‌بیند، صبر و اقتدار پیدا می‌کند.»

وی اضافه کرده «ما نمی‌گوییم دیپلماسی نباشد، زیرا این سخن خداوند است که می‌گوید اسباب را فراهم کنید و اسباب استعدادهایی از جانب خداوند است اما باید بدانید اینها نتایج را خلق نمی‌کنند زیرا نتایج همگی در دست خداوند است.»

صادق لاریجانی همچنین گفته «اگر انسان در همه حال خود را در محضر خداوند احساس کند دیگر از قدرتی ترسی نخواهد داشت.»

اشاره وی به سیاست‌ خارجی دولت حسن روحانی است که محافظه‌کاران تندرو وی را متهم می‌کنند با بی‌اعتنایی به ظرفیت‌های داخلی٬ بدنبال برقراری رابطه به هر قیمتی است.

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۶ دی ۱۳۹۵ :
لابد پیامبر اسلام هم با نامه

لابد پیامبر اسلام هم با نامه نوشتن به سلاطین ایران و روم از حوزه توحید اسلام ناب ولایی خارج شده است ؟!
این اجامر میترسند اگر زر نزنند خناق بگیرند ؟!

جواد در تاریخ ۶ دی ۱۳۹۵ :
قرائت قرآن،با قرائت،خواجه لواط الملک طوسی

این آقای آبنمکی رهبری آینده چرا درحوزه کاری خودش اقدامی نمی کند و مرتب به حوزه کاری دیگران وارد می شود؟آیا قانون اساسی و تفکیک قوا دیگر معنایی ندارد؟ آیا این ویرانه قوه قصابیه فراموش شده است؟ آقاجان حوزه کاری شماهم به یک ورزش قهرمانان نیاز دارد.با فرافکنی لفت و لیس های شما«۶۱حساب شخصی و درآمد های میلیاردی ماهانه» فراموش نمی شود.این جزو اقتصاد مقاومتی نیست.
حوزه های علمیه هم نیاز به بازنگری دارند. به این مقدار هم نباید راضی شد، معنویات حد و مرزی ندارد به این مقدار راضی نباشید[موقع خوردن نوشابه بیاد داشته باشید،شیشه اش خوراکی نیست] .«قرآن راهم باید با قرائت خواجه لواط الملک طوسی از روی قرآن آیت اللاه العظما پویتین خواند».

جواد در تاریخ ۶ دی ۱۳۹۵ :
آقاجان حوزه کاری شما شماهم یک ورزش قهرمانان نیاز دارد.

این آقای آبنمکی رهبری آینده چرا درحوزه کاری خودش اقدامی نمی کند و مرتب به حوزه کاری دیگران وارد می شود.این ویرانه قوه قصابیه فراموش شده است.

مسعود در تاریخ ۳ دی ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
بنده مخلص خدا

شما که اینگونه در قید اطاعت از مقدرات الهی هستی وفکر میکنی بی اذن خدا برگی از درخت نمی افتد چرا بیست سال پیش دست به دامان یک جن گیر رمال شدی تا غوز پشتت را معالجه کند؟ شما که نگاه توحیدی داری چطور به غباس غفاری متوسل شدی؟ آیا این رمال هم از اسباب و استعدادهایی بوده که خداوند در اختیار شما قرار داده بود.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)