احمد جنتی٬ دبیر شورای نگهبان:

دفاع از حقوق‌های نجومی نشانه رضایت است

احمد جنتی٬ دبیر شورای نگهبان می‌گوید از برخی مقام‌های کشور که به گفته وی پرداخت‌های «نجومی» را «توجیه» می کنند٬ انتقاد کرد و گفت دفاع آنها نشانه راضی‌بودن از این پرداخت‌ها است.

آقای جنتی افزوده «متأسفانه برخی توجیه می‌کنند که این پرداخت‌ها غیرقانونی نبوده» و البته «با دفاعی که از این پرداخت‌ها می‌شود ، ظاهراً خبر داشتند و به این پرداخت‌ها هم راضی بودند.»

وی از اظهارات برخی «مقامات مافوق» که می‌گویند از این نوع پرداخت‌ها اطلاعی نداشتند٬ ابراز تعجب کرده و پرسیده «آیا باید این قدر درباره پرداخت‌های نابجا سکوت بشود تا داد مردم بلند بشود؟»

دبیر شورای نگهبان هم‌چنین از آنچه «جهل» برخی مقام‌های کشور نامیده٬ ابزار نگرانی کرده و گفته «نگرانم، قدرتی كه حضرت امام خمینی از حاكمیت قرآن و اسلام برای این كشور به دست آورد و توانست دنیا را به لرزه درآورد، با جهل برخی مقامات، تضعیف گردد.»

موضوع پرداخت‌های کلان از یک‌‌سو و واگذاری برخی املاک شهرداری تهران به افرادی با تخفیف ویژه از سوی دیگر٬ مدتی است که به گروکشی سیاسی در ایران تبدیل شده و طرفین دعوا یکدیگر را متهم می‌کنند.

 

 

 

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۳۰ آذر ۱۳۹۵ :
به بلغور کنندگان مزخرفات عظما

به بلغور کنندگان مزخرفات عظما باید گفت خامنه ای و سپاه که ثروت این مملکت را در راه هوسرانیهای سیاسی خرج تأمین تروریستها، باقی ماندن بشار اسد در قدرت، تأمین مالی عراق، یمن و نیجریه و ....می کنند، چرا هیچ اعتراضی ندارید؟. این آقایان مملکت را ملک طلق پدری خود فرض کرده و حقوقهای نجومی را صرفا بهانه ای برای کوبیدن دولت قرار داده اند. به احمدی نژاد که مملکت را به ویرانه تبدیل کرد، کمتر از گل چیزی نگفتند. حالا هم ظاهرا به یاددزدیهای آن روزهایشان افتاده اند به خیال کوبیدن دولت و زمینه سازی برای انتخابات 96 تا مگر یک عروسک خیمه شب بازی دیگری را بر مملکت حاکم کنند، ولی کور خوانده اند.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)