محمدرضا نقدی، معاون فرهنگی سپاه:

برای مقابله با موسیقی ذلت‌نما٬ خانه‌های سرود راه‌اندازی می‌شود

محمدرضا نقدی، معاون فرهنگی سپاه گفته «انقلاب اسلامی سبب تعالی موسیقی شد. امروزه بسیاری از ملت‌ها زبان ما را نمی‌دانند٬ اما موسیقی انقلابی ما را بلدند.»

نقدی افزوده «ما با موسیقی مخالف نیستیم٬ با فحشا و گناه مخالفیم» و برخی «امروزه در حال تلاش هستند تا این هنر را بازیچه و دستمایه حرکت‌های سیاسی قرار دهند.»

نقدی با بیان این‌که «کسانی که موسیقی را با فحشا همسو می‌کنند به این هنر ظلم می‌کنند» گفته «اگر موسیقی برخلاف تقویت ایستادگی استفاده شود هنر نیست، جنایت است.»

معاون فرهنگی سپاه در بخش دیگری از سخننان خود اعلام کرد که به زودی «خانه‌های سرود» با هدف مقابله با «موسیقی ذلت‌نما» در شهر‌های ایران آغاز به کار خواهند کرد.

این مقام مسئول به جزئیات فعالیت این خانه‌های سرود اشاره نکرده است٬ اما به نظر می‌رسد مبتکر راه‌اندازی چنین مراکزی٬ سازمان بسیج و سپاه پاسداران باشد.

 

 

 

 

 

مسعود در تاریخ ۳ دی ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
سرود خوبه

راست میگه الان در خیلی از کشورها گروهای سرشناس موسیقی مثل . پینک فلوید .یا - دورز - فیلم سازهای موزیسین. یا - کویین- یا- آر ای ام . اینها همه شان سرودهای اهنگران و دیگر اساتید سرودخوانهای ما را تقلید میکنند وچقدر هم بعد از این تقلید کارشان گرفت.

کاربر مهمان در تاریخ ۳۰ آذر ۱۳۹۵ :
ههههههههههههه!

ههههههههههههه! فقط همین!

کاربر مهمان در تاریخ ۳۰ آذر ۱۳۹۵ :
این انگل ی جوری داره از انگل

این انگل ی جوری داره از انگل مشهد (علم الهدی ) حمایت می کنه.
سردار احتیاج به حمایت نیست می دونیم انگل ها هوای هم و دارند .

کاربر مهمان در تاریخ ۳۰ آذر ۱۳۹۵ :
باز هم سخنی از یک اراذل و

باز هم سخنی از یک اراذل و اوباش ما را کمی به وجد آورد. ( میگه ما با موسیقی مخالف نیستیم اگر می تونستید که ریشش و می زدید)

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)