محمدتقی مصباح یزدی:

برخی می‌گویند دشمنی با آمریکا از اول هم اشتباه بود

محمدتقی مصباح یزدی گفته که «عده‌ای می‌خواهند بگویند مشکلات با آمریکا که او را مهم‌ترین دشمن خود می‌دانستیم، با مذاکره و امضای برجام قابل حل است.»

مصباح یزدی افزوده «این امر نشانه آن است که {آن‌ها معتقدند} ما از اول هم اشتباه کردیم که با آمریکا دشمنی کردیم؛ حتی با شاه هم می‌توانستیم مذاکره کنیم و با بده بستان و معامله برد ـ برد قضایا را حل کنیم.»

به گفته وی «بعد از رحلت امام خمینی٬ آثار نفوذ اندیشه سکولاریسم در جامعه تدریجاً خود را نشان داده تا جایی که برخی از انقلابیون در دفاع از سکولاریسم کتاب نوشته‌اند.»

مصباح یزدی اضافه کرده «عده‌ای {هاشمی رفسنجانی} می‌گویند امام در زمان حیات خود شعارهایی داده است، که امروز نباید آن‌ها را جدی گرفت؛ بلکه باید واقعیات روز را دید.»

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرده که «امروز بزرگ‌ترین آفتی که اسلام و انقلاب را تهدید می‌کند، خطر فرهنگی است.»

مصباح یزدی افزوده «برخی می‌گویند دموکراسی امری است که همه دنیا آن را پذیرفته و یک فرهنگ جهانی است و نمی‌توان آن را نادیده گرفت.»

وی با اشاره به اینکه این نوع تفکر از غرب و آمریکا، و با هدف سلطه سیاسی و اقتصادی آن‌ها بر کشورهای دیگر وارد شده، گفته «جلوه‌هایی از این باور غلط بعد از وفات امام‌ در سخنان برخی از مسئولان نیز بروز کرده است.»

 

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۳۰ آذر ۱۳۹۵ :
احمقتر از این در بین روحانی

احمقتر از این در بین روحانی ها پیدا نمی شه. اون علم الهدی مشهدی که یک گراز کامل است. این یکی هم در قم یک بیشعور کامل است. به این می گویند علامه وای به حال نادانهاشون!!

کاربر مهمان در تاریخ ۲۸ آذر ۱۳۹۵ :
به نظر من اگر بدن رهبر معظم

به نظر من اگر بدن رهبر معظم و معزز انقلاب ، حجه الاسلام علم الهدی ، حجه الاسلام مصباح یزدی ، رییسی و ...... کالبد شکافی کنند ساعتها حتی روزها طول خواهد کشید که فقط تراشه های جاسوسی روسیه و انگلیس رو از بدن اینها خارج کنند.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۷ آذر ۱۳۹۵ :
آی شیطون بلا! خودت که قبل از

آی شیطون بلا! خودت که قبل از انقلاب در مقابل درخواست محتشمی پور برای امضای بیانیه در دفاع از خمینی گفتی «این آقا روح الله از این تندروی ها زیاد دارد و من بیانیه را امضا نمی کنم»!!! تا زمانی هم که خمینی زنده بود گوشه ای کز کرده بودی و لام تا کام نمی گفتی. حالا چطور شده که بعد از مرگ خمینی علاقمند به مبارزه و دشمنی با امریکا شدی؟! حتمن سرت در توبره ای است که ریشه اش به مبارزه با امریکا وصل است! فکر کردی مرم خر هستن؟!!

ايليا در تاریخ ۲۷ آذر ۱۳۹۵ :
منافقين بد تر از كفارند

آ تقي فكر كنم نشنيدي و نخواندي
نفاق جرمش از كفر بيشتر است
چون راه سومي كه معرفت و عدالت است
در دستگاه خليفه وجود ندارد مجبوريم
به دامن كفر پناه ببريم بله فرهنگ
نفاق در خلافت و جامعه بيداد ميكند
آ تقي عمامه مباركتان را بالا بزن تا
بهتر ببيني

مسعود در تاریخ ۲۷ آذر ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
؟؟؟

بنازم رو را . رو که نیست سنگ پای قزوین است.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)