اظهارات معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه خاتم‌الانبیا علیه دولت

سالار آبنوش٬ معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا می‌گوید آنها که با کلمه «دلواپسان» ما را مسخره می‌کردند٬ «فهمیدند که از مردم یک سال و نیم عقب هستند.»

وی با اشاره به تمدید ۱۰ ساله قانون تحریم‌ها علیه ایران افزوده «آنهایی که ما را لبوفروش و راننده تاکسی قلمداد می‌کردند و می‌گفتند کسانی که می‌گویند آمریکا قابل اعتماد نیست راننده تاکسی و لبوفروش هستند، نمی‌دانستند که انسان‌های شریف لبوفروش و راننده تاکسی هم از آنها جلوتر هستند.»

آبنوش اضافه کرده «متاسفانه در مساله برجام ما را ضعیف جلوه دادند که اشتباه بود؛ مجلس هم در عرض کمتر از ۲۰ دقیقه برجام را تصویب کرد و یک درد بر دل همه ما وارد کرد.»

اشاره وی به حسن روحانیو شماردیگری از دولتمردان است که مخالفان مذاکرات هسته‌ای را بیسواد٬ دلواپس و کاسب تحریم می‌نامیدند.

آبنوش همچنین مدعی شده «کل دنیا و تفکر صهیونیستی حاکم بر جهان که همان ۴۳۰ نفر که تمام معادلات دنیا در اختیار آنهاست، فهمیده‌اند که نمی‌توانند با ایران اسلامی مبارزه کنند.»

وی به نام و موقعیت این ۴۳۰ نفر هیچ اشاره‌ای نکرده است.
 

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۵ دی ۱۳۹۵ :
گفتند اعلام میزان حقوق

گفتند اعلام میزان حقوق سرداران سپاه مخالف امنیت ملی است ، سرپرست سایت وابسته به سپاه ماهی 30 میلیون تومان حقوق میگیرد !!

کاربر مهمان در تاریخ ۲۸ آذر ۱۳۹۵ :
من نمی دونم روحانی بیکار

من نمی دونم روحانی بیکار بودجه اینا رو زیاد کرده این پولا رو تو خیک اینا می کنه.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۸ آذر ۱۳۹۵ :
ببینید میگیم هیچی سر جاش نیست

ببینید میگیم هیچی سر جاش نیست مسخره می کنید شما فقط به قیافه این آقا نگاه کنید قیافش به چی می خوره ، قیافش بیشتر شبیه به این دزدها و چاقو کشای شهر می خوره ، این اوباش اومده در مورد دولت اراجیف میگه اگر بری تو محفل این ارذل و اوباشا میگن سهم سفره انقلابمون ماست موسیرش کم شده.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۷ آذر ۱۳۹۵ :
ایشان ظاهرا بعلت خوش خدمتی در

ایشان ظاهرا بعلت خوش خدمتی در سپاه قزوین ارتقا یافته اند که اینگونه بی طرفی سیاسی سپاه را در مسایلی که به هیچ شکل به او و سپاه مرتیط نمی باشد بیان کنند!!! معلوم شد واقعا نیروی سپاه در امور سیاسی اصلا دخالت نمیکند!!!

مسعود در تاریخ ۲۶ آذر ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
حساب سر انگشتی

میخواهم یک شیر پاک خورده آستین بالا بزند مشاغل رسمی و غیر رسمی که در سپاه به عناوین مختلف سمت دارند و از بابت این القاب و مشاغل کاذب حقوق های نجومی میگیرند را احسا و سر شماری کند تا بدانیم چند نفر از این دست ادمها پول یا مفت این ملت را به یغما میبرند. یکی مشاور فرهنگی است یکی مشاور سیاسی است یکی مشاور تبلیغاتی است یکی مشاور نظامی است یکی مشاور امر به معروف است و قس علیهذا..... با این حساب اگر دولت یک سال ونیم از مردم عادی عقب هستند با این اوصاف رهبر فرزانه دو سال از این مردم عقب است.چون خود رهبر شش ماه قبل از شروع علنی مذاکرات دستور مذاکرات محرمانه را صادر کرده بودند.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)