احمد علم‌الهدی٬ امام جمعه مشهد:

موضوع آزادی بیان در ایران توطئه استکبار است

احمد علم‌الهدی٬ امام جمعه مشهد می‌گوید طرح موضوع آزادی بیان در ایران «یک توطئه استکباری» است، چرا که در «کشور ما آزادی بیان وجود دارد اما نباید هنجارشکنی کنند.»

وی هدف «ساختارشکنی تحت عنوان آزادی بیان» را «از بین بردن اسلام» دانسته و از این که «هر حرکتی در ترویج ارزش‌های دینی را به فدرال‌سازی مشهد یا به خودمختاری مشهد» نسبت می‌دهند٬ انتقاد کرده است.

امام جمعه مشهد اضافه کرده «اینکه سخنران با ژست اپوزیسیون می‌آید و افرادی که دارای اندیشه سکولاری و ولنگاری هستند تحت عنوان گوش دادن سخنرانی جمع می‌کند و بعد این‌ها در حاشیه سخنرانی شروع به هنجارشکنی کنند، درست نیست.»

اشاره وی به ماجرای لغو سخنرانی علی مطهری در مشهد است که جنجال سیاسی در کشور ایجاد کرد و موجب شده علم‌الهدی از قوه قضائیه خواستار برخورد با «ساختارشکنی» شود.

وی در بخش دیگری از اظهاراتش٬ «جریان‌های سیاسی سکولار» داخلی را از «سردمداراران» براندازی معرفی کرده و افزوده «مسئولان امنیتی و مقامات قضایی باید بیدار باشند و دستگاه قضا حساسیت نشان دهد.»

 

 

 

مسعود در تاریخ ۲۶ آذر ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
تغییر پایتخت

با این توصیف و آمدن هر روزه علم الهدا جلوی تریبون مشهد را پایتخت کردند و نایب رهبر را هم از همان جا به مردم غالب میکنند. تا دیروز نقدی هر روز میکروفون بدست بشکن و بالا بنداز میکرد الان نوبت به علم الهدا رسیده چون به این نتیجه رسیدند که نقدی آشی نیست که شکم گرسنه ای را سیر کند.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۶ آذر ۱۳۹۵ :
چی چی توطئه استکبار است؟ یعنی

چی چی توطئه استکبار است؟ یعنی هست، اما آنها می گویند نیست؟ یا اینکه نباید باشد و هر که بگوید باید باشد، عامل استکبار است؟ معلوم است که نه آزادی بیان داریم و نه محقق خواهد شد و نه خارجی ها دلشان سوخته که بگویند باید باشد. انشاءالله بزودی گورتان را گم می کنید و بزودی شاهد آزادی بیان خواهیم بود.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)