هشدار وب‌سایت الف به فرمانده جدید بسیج:

با توهین به موسوی و کروبی٬ ادبیات توهین‌آمیز را ترویج نکنید و هواداران آنها را بر سر لجاجت نیندازید

وب‌سایت الف در واکنش نسبت به اظهارات غلامحسین غیب‌پرور٬ فرمانده جدید سازمان بسیج که رهبران جنبش سبز را بار دیگر «نجس سیاسی» نامیده٬ از وی به شدت انتقاد کرده است.

این وب‌سایت به غیب‌پرور نصیحت کرده از به کار بردن «ادبیات تنش‌زا و آغشته به اصطلاحات حرمت‌شکنانه» حتی برای محکومیت موسوی و کروبی نیز خودداری کند.

به نوشته الف٬ علاوه بر در نظر گرفتن حقوق انسانی٬ شرعی و شهروندی مجرمان٬ «ترویج ادبیات توهین‌آمیز در جامعه، پدیدآوردن ناخودآگاه بسترهایی است برای هتاکان که دامان مقدسات دینی و ملی و شخصیت‌های محترم دینی و سیاسی کشور را خواهد گرفت.»

الف به غیب‌پرور هشدار داده نه تنها «با ناسزاگفتن نمی‌توان کسی را از مسیر غلط و انحرافی‌اش بازداشت، بلکه بر عکس تعصب شدید آمیخته با جهالت موجب می‌شود که به لجاجت بیشتر بپردازد و در روش و بینش خود سرسخت‌تر شود.»

این وب‌سایت به فرمانده بسیج هشدار داده از آن رو وی را ازبه کار بردن این این گونه واژه‌ها نهی می‌کند که «رفتار و کردار و منش فرمانده سازمان بسیج مستضعفین، به‌ سرعت در بدنه بسیجیان کشور سرایت می‌کند.»

به نوشته الف٬ «بسیجی باید علمدار وحدت کلمه در کشور باشد. وحدت کلمه‌ای که در وضعیت سراسر تهدید و ارعاب منطقه باید بیش از پیش مورد عنایت قرار گیرد.»

 

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۲۶ آذر ۱۳۹۵ :
اینها یک عده دهان گشاد بی عقل

اینها یک عده دهان گشاد بی عقل هستند که منطقشان بر اساس فحش و ناسزا و توهین به دیگران بنا شده و در طول 1400 سال تاریخ همینطور بوده اند. اگر یک مامور اسلامی بتواند درست حرف بزند و بدون فحش و ناسزا سخنارنی کند، آن شخص مامور اسلامی نیست هر چند ادعای اسلامی هم بکند.
حالا فرض کنیم موسوی و کروبی نجس سیاسی. خب خودتان و فرماندهانتان هم نجس اقتصادی هستید! رییس قوقه قضاییه هم نجس اقتصادی است. احمدی نژادتان هم نجس اقتصادی است. نصفی از کابینه دولت اصولگرا نجس اقتصادی بودند و هستند. معاون اول رییس جمهور اصولگرا و سپاه پسند و رییس تامین اجتماعی شان هم نجس اقتصادی هستند!

کاربر مهمان در تاریخ ۲۵ آذر ۱۳۹۵ :
يك دزد بي ناموس كثافت از تبار

يك دزد بي ناموس كثافت از تبار برادران قاچاقچي بايد به دهنش ....

مسعود در تاریخ ۲۵ آذر ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
الف بداند

سایت الف یا خود اقای توکلی قبل از اینکه به اقای غیبت کن وغیب پرور و امثالهم نصیحت کند بهتر است به حاکمان توصیه سعه صدر کند و به انها بگوید افرادی را در مصدر امور بگمارند که بتوانند فضای ملتهب جامعه را آرام کنند نه اینکه بیشتر جو را متشنج کنند. یعنی در جمع این ردیف از ادمها یک آدم عاقل و دانا و مسلط بر اعصاب و روان پیدا نمیشود که هم ابتدا به خود و بعد به دیگران آرامش توصیه کند. قحط الرجال که میگویند اینجاست .یا اینکه طالب این تفکرند تا همیشه یک عده را آماده تهاجم و حمله در اختیار داشته باشند دومی باید به نظر صحیح تر باشد.

کاربر مهمان جواد در تاریخ ۲۵ آذر ۱۳۹۵ :
خوب گوش هاتا بازکن ساندیس خور

این تازه رسیده چون برای عرضه چیزی در توان ندارد،دست به دستمال شده شاید آغا خوشش بیاید؛آموزش دیده روشهای محمود چاخان است.این گونه حرافی ها ضمناً مُد روز شده.خامنه ای میگوید تا ۲۵سال دیگر اسرائیل نابود میشود؛آن یکی چلغوز دست بالاتر را میگیرد و میگوید؛آمریکا دارد نابود میشود.«دست به یارانه ها نزنید،پول امام زمان است».

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)