احمد علم‌الهدی:

نباید در حریم رضوی اجازه فسق و فجور بدهیم

احمد علم‌الهدی٬ نماینده علی خامنه‌ای در استان خراسان‌ رضوی گفته «در حریم مقدس رضوی قطعا نباید اجازه بدهیم که فسق و فجور شود و مخالفت من با کنسرت‌ها به همین دلیل است.»

علم‌الهدی افزوده «برخی رسانه‌ها عنوان کرده‌اند که مشهد خودمختار است٬ اما می‌خواهم بگویم که یک مشهدی پذیرفته که در حریم رضوی زندگی کند٬ پس حرمت این حریم را هم حفظ می‌کند.»

وی اضافه کرده «حرم امام رضا حریمی دارد و این حریم، شهر مشهد است چرا که بر گرد حرم بنا شده است، به همین علت است که مشهد را مقدس می‌نامند.»

به گفته علم‌الهدی «مشهد مثل هر شهری نیازمند اماکن تفریحی است اما نباید فراموش کرد که اصالت با حریم امام رضا است.»

احمد علم‌الهدی یکی از مخالفان سرسخت برگزاری کنسرت در شهر مشهد است و مخالفت‌های وی نیز منجر به ممنوعیت برگزاری هر گونه کنسرتی در این شهر شده است.

 

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۲۶ آذر ۱۳۹۵ :
این شیخ احمق مث اینکه توی کره

این شیخ احمق مث اینکه توی کره مریخ زندگی می کند. فقط در شهر مشهد روزی 2 کودک در خیابان رها می شود! یعنی ماهی 60 کودک ماهیانه زیر عبای همین مردک ولو می شوند و او نمی فهمد در «حرم رضوی»! چه می گذرد؟ شما خودتان سرتا پا فسق و فجور هستی.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۴ آذر ۱۳۹۵ :
فعلا رهبر دزدت ، آستان دزد

فعلا رهبر دزدت ، آستان دزد رضوی رو از مالیات معاف کرده ;که خود دزدش و حروم زاده های اطرافش مشغول خوردن سهم از انقلابشون بشن اون مصداق فسق و فساد نیست ولی کنسرت فساد آوره.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)