احمد علم‌الهدی٬ نماینده خامنه‌ای در خراسان رضوی:

امامان جمعه جامعه را ملتهب نمی‌کنند

احمد علم‌الهدی٬ نماینده خامنه‌ای در خراسان رضوی می‌گوید «جریان انقلابی»٬ برای رای مردم٬ «ارزش» قائل است٬ نگاه «ابزاری» به جوانان ندارد٬ امامان جمعه٬ جامعه را «ملتهب» نمی‌کنند٬ وی نمی‌تواند مقابل «خرابکاری» سکوت کند و «جبهه رسانه‌ای انقلابی» باید مقابل «تهاجم رسانه‌ای» جبهه مقابل بایستد.
 
گزیده‌ای از اظهارات علم‌الهدی:
● دشمن {حسن} روحانی نیستم٬ اما نمی‌توانم در مقابل خرابی‌‌هایی که دولت دارد، سکوت کنم. آقای وزیر خرابکاری می‌کند، سکوت کنم؟ یک امام جمعه حداقل وظیفه‌اش این است از پایمال شدن حقوق مظلومین دفاع کند و نهی از منکر کند و ما بیشتر از این نگفته‌ایم.

● وقتی شرایط طوری می‌شود که مردم نمی توانند نیروی انقلابی را که معتقد به عدالت اجتماعی است انتخاب کنند، برنامه‌ریزی ما به مشکل می خورد. متاسفانه بعضا برخی منتخبین مردم با پشت کردن به اعتماد مردم٬ مشکلات را در حوزه اقتصادی به وجود آورده‌اند. اگر انتخاب‌ها با معیارهای انقلابی باشد قطعا در حوزه اجرا ما بهترین نتیجه را در رفاه، امنیت و معیشت مردم خواهیم داشت.

● از بعد جنگ تحمیلی تا امروز، آمریکا از خشکی و دریا ما را محاصره کرده و جرات حمله ندارد. پس جنگ هیچ ربطی به برجام نداشته و ندارد. سایه جنگ را مدافعان حرم که به عراق و شام رفته‌اند از کشور برداشته‌اند٬ نه برجامی که تا کنون هیچ اثری نداشته.

● اگر جریان انقلابی برای رای مردم ارزشی قائل نبود چرا تن به انتخابات می دهد و خود او نامزد می شود؟ مگر خود بنده در انتخابات اخیر خبرگان شرکت نکردم؟ اگر رای مردم را قبول نداشتم که نامزد انتخابات نمی‌شدم. نظام ما مثل یک قلعه است که دیوار بلند و محکمی دارد که هیچکس از این دیوار نمی‌تواند بالا برود.

● برخی‌ها در سال ۸۸ می‌خواستند با فتنه به قدرت برسند و رای مردم را وتو کنند٬ اما جریان انقلابی ایستاد و از مردم سالاری دینی و رای مردم تا پای جان دفاع کرد. سال ۸۸ می‌گفتند ۱۳ میلیون از ۲۵ میلیون بزرگ‌تر است٬ حتی یک سند هم برای تقلب نداشتند و در نهایت اعتراف کردند که تقلب نشده٬ اما فکر می‌کردند فتنه، تزویر و پول بر رای مردم غالب می‌شود.

● در حوزه معضلات اجتماعی مرتبط با جوانان، جریان انقلابی برنامه دارد نه جریانی که نگاه ابزاری به جوانان دارد. کسانی که حقوق‌ها و وام‌های نجومی می‌گیرند چطور می‌توانند به فکر جوانانی باشند که برای ازدواج و وام چند میلیونی در کشور سرگردان می‌شوند؟

● امام جمعه جناحی نیست؛ وظایف و مسئولیتی دارد که باید انجام بدهد. بحث این است که آقایان می‌‌گویند خرابکاری و اختلاس در یک نهاد رسمی نباید از خطبه‌های نماز جمعه گفته شود؛ در حالی که امام جمعه مدافع حقوق مردم و منافع ملی است و نمی‌تواند نسبت به این معضلات بی توجه باشد.

● ما مردم را ملتهب می کنیم یا مردم ملتهب هستند؟ ائمه جمعه جلوی التهاب مردم را می‌گیرند.

● مردم وقتی ببیند در وضعیت فعلی که جوانانشان شغل ندارند، رکود بر کشور حاکم است، مشکلات معیشتی کشور را گرفته و در عین حال اختلاس و فساد می‌شود و برخی حقوق و وام نجومی می‌گیرند اما هیچ‌کس هم حرف آنها را نمی‌زند، اینجا مشکل روانی و التهاب پیدا می‌کنند یا اگر امام جمعه بیایید حرف دل مردم را پشت تریبون بزند؟

● من یک خطیب هستم و به فراخور وظیفه شرعی و اجتماعی خودم امر به معروف و نهی از منکر می‌کنم. رسانه‌های جبهه مقابل نهی از منکر را بزرگ می‌کنند و حتی در بین نهی از منکرها آن یکی که پتانسیل جنگ روانی دارد را بولد می‌کنند. اینجا جبهه رسانه‌ای انقلاب است که باید در مقابل این تهاجم رسانه‌ای از ترفندهای تدافعی و تهاجمی استفاده کند. اینجا نقدی بر من گوینده نیست.

 

 

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۲۶ آذر ۱۳۹۵ :
بی خی خی بابا

بی خی خی بابا

مسعود در تاریخ ۲۳ آذر ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
نوزاد تازه زبان بازکرده

الحمدالله این نوزاد ما تازه زبان باز کرده و شروع کرده به بابا ماما گفتن. این کودک نازنین بابا یادش رفته وقتی از مشهد به تهران آمد و مردم را خس وخاشاک نامید و جامعه ملتهب تهران را آنگونه خشمگین و عصبانی کرد این لالایی یادش نبود تا برای احمدی نژاد بخواند و اورا بخواباند. این شعار ورزش دوستان یواش یواش باید به جامعه سیاسیون و خطبا هم باید راه یابد . که فلانی حیا کن این تریبون را رها کن.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)