عبدالرضا رحمانی فضلی٬ وزیر کشور:

موافق گشت ارشاد دائمی هستم

عبدالرضا رحمانی فضلی٬ وزیر کشور می‌گوید «اصولگرا» است و با گشت ارشاد دائمی «کاملا موافق» است.

وی «گرایش و تمایل» خود را از نظر فکری و سوابق کار سیاسی٬ «قطعا اصولگرایی» معرفی کرده و افزوده «تفکر و بینش بنده اصولگرایی است.»

رحمانی فضلی در بخش دیگری از اظهاراتش٬ با بیان اینکه «کاملا موافق» گشت ارشاد هستم٬ گشت ارشاد را «دائمی» دانسته است.

وی افزوده «منتهی برخی فصول هستند که اقتضای آن به گونه‌ای است که در بیرون تجلی برخی ناهنجاری‌ها زیاد است٬ خب تذکرات بیشتر می‌شود.»

وزیر کشور همچنین کفته که «ما نباید در مسائل عفت عمومی، اخلاق عمومی، تهمت و افترا و انحرافات فکری اصلا شوخی داشته باشیم.»
 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۲۱ آذر ۱۳۹۵ :
اگر گشت ارشاد دائمی نباشد

اگر گشت ارشاد دائمی نباشد رحمانی شب خوابش نمیبرد ، پسر رحمانی در اوایل وزارت رحمانی گفت که ، پدرم وقتی در اطاق خواب میخواهد لباس خود را عوض کند رو به دوربین به برادران میگوید که روی خود را برگردانند ، رحمانی خیلی با عفاف است و میترسد اگر گشت دائمی ارشاد نباشد عفاف او بر باد برود ، عفاف رحمانی شوخی بردار نیست !

خُسن آقا در تاریخ ۲۱ آذر ۱۳۹۵ :
http://blog.hasanagha.org
جملگی از یک قماش اند

سالهاست تکرار کرده‌ام باز هم تکرار می‌کنم
این حکومت اسهال طلب‌اش از اصول گراش بدتر است و معتدل‌اش از آن دو و خلاصه مطلب اینکه اینها جملگی زباله‌های ایران و ایرانی هستند که اگر زودتر آنها را به زباله دان تاریخ نسپاریم کل ممکت را به فساد آلوده خواهند کرد.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۱ آذر ۱۳۹۵ :
خود اوباشاتون به سال آیندتون

خود اوباشاتون به سال آیندتون اطمینان نیست باشید یا نه صحبت از دایمی بودن گشت ارشاد می کنید. گشت ارشادم باید بزارن گشت اوباشان چون از جنس خودتونه.

مسعود در تاریخ ۲۱ آذر ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
شوخی نکن

جدی که نمیگی. راستی راستی راست میگی؟ یانه راستی راستی داری شوخی میکنی؟

کاربر مهمان در تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۵ :
جناب اصولگرا! (که به نظرم

جناب اصولگرا! (که به نظرم تصولگرایی اصلاً یک نوع فحش است!) نظرت در باره این همه دزدی و غارت بیت المال چیست؟! چرا گلویت را برای این همه ظلم ستم و اجحاف و بیعدالتی و فساد اداری و اقتصادی برادران لاریجانی پاره نمی کنی و دم برنمی آوری؟ً! فقط بلد هستی به چهار تا زن گیر بدهی که می خواهند راحت باشند؟ خاک بر سر ما که به روحانی رأی دادیم تا وزیر کشورش یک مشنگ اصولگرا مثل تو باشد.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)