احمد خاتمی٬ امام جمعه موقت تهران:

کوچک‌نمایی حقوق‌های نجومی٬ مصداق دروغ است

احمد خاتمی٬ امام جمعه موقت تهران «کوچک‌نمایی» موضوع پرداخت‌های «نجومی» را از «مصادیق دروغ» معرفی کرد و در کنایه به حسن روحانی گفت که «شرمساری» باید برای لغو همه سخنرانی‌ها ابراز شود.

وی با اشاره به «دروغ در عرصه سیاسی و زیان‌های آن»٬ افزوده «انتظار ما از سیاسیون نظام اسلامی این است که به ارزش‌های دینی پایبند باشند و حتی به دشمنان خود هم دروغ نگویند. از این رو سیاستمدار دینی حاضر نمی‌شود حتی برای زمین زدن رقیب خود هم دروغ بگوید.»

خاتمی ادامه داده «به طور مثال ممکن است در قوه‌ای فسادی اتفاق افتاده باشد و فردی آن را به کل نهادها نسبت دهد که این دروغ غیرصریح است.»

وی افزوده «برخی فکر می‌کنند می‌توانند درباره کسی که مسئول است هرچه می‌خواهند بگویند و اگر آماری داده و آنها شک دارند نباید متهم به دروغ کرد.»

امام جمعه موقت تهران در کنایه یه اظهارات حسن روحانی که لغو سخنرانی علی مطهری در مشهد را «مایه شرمساری» خوانده بود نیز گفته «بر هم زدن سخنرانی همه‌اش بد است. چه آن سخنرانی از جناح ما باشد یا خیر. بنابراین اگر برهم زدن سخنرانی مایه شرمساری است درباره همه باید مایه شرمساری باشد.»

وی درباره برجام نیز اظهار کرده «در یک سال و نیم گذشته افراد زیادی دغدغه‌هایی داشتند و این روزها را می‌دیدند و درباره برجام صحبت می‌کردند اما چه‌ها که به آنها گفته نشد و این افراد را افراطی‌ و تندرو نامیدند.»

خاتمی خطاب به دولتمردان افزوده «حالا که فهمیده‌اند اشتباه کرده‌اند دیگر نباید آن را تکرار کنند و رحماء علی الکفار باشند چراکه وحدت از این طریق به دست نمی‌آید.»
 

 

 

 

مسعود در تاریخ ۱۹ آذر ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
صبر کن

اقای خاتمی یک کم صبر کن بگذار رهبر جواب روحانی را بدهد انوقت از دغدغه های دوستان صحبت کن.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)