کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران:

دشمن در دانشگاه‌ها‌ نفوذ پیدا کرده است

 کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران گفته «در روزهای گذشته شاهد شعار زنده باد اصلاحات در روز دانشجو بودیم و این یعنی دشمن به شدت نفوذ پیدا کرده است.»

آقای صدیقی افزوده که «دشمنان در همه حوزه‌ها در حال فعالیت هستند و با فعالیت‌های بسیاری که انجام داده‌اند٬ فساد اخلاقی و ابتذال در حال بیداد است.»

به گفته وی «دشمنان شب و روز در حال بمباران فکری هستند و ما ظاهرا در منطقه خود هستیم اما آنها در دیار ما نیز در حال فعالیت هستند.»

صدیقی اضافه کرده «دانشگاه‌ها و آموزش و پرورش ایران در اختیار آنهاست {دشمنان}٬ زیرا با گذشت ۳۰ سال از انقلاب هنوز درس ولایت در مدارس تدریس نمی‌شود.»

عضو شورای عالی قضایی کشور افزوده «در شرایط فعلی همه باید باور کنیم امام زمان جز ما کسی را ندارد و به دنبال شانه خالی کردن از مسئولیت‌ها نباشیم.»

 

 

 

 

 

pesar e abbaasgholikhaan در تاریخ ۱۹ آذر ۱۳۹۵ :
حجت‌الاسلام #نقویان: بعد یه

حجت‌الاسلام #نقویان:
بعد یه کسی بگه آقا چون بی‌حجابی زیادشده بارون نمیاد.نه! چون #قاضی حکم ناحق میده بارون نمیاد!
@VahidOnline
برنامه اینترنتی خط قرمز
https://telegram.me/VahidOnline/17667

pesar e abbaasgholikhaan در تاریخ ۱۹ آذر ۱۳۹۵ :
شیخ فضل الله نوری

شیخ فضل الله نوری

مسعود در تاریخ ۱۹ آذر ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
قسم حضرت عباس یا دم خروس.

دیروز رهبر فرزانه در سخنرانی خود گفتند ما در دروازه دشمن در حال جنگیم و در همانجا انها را با خاک یکسان میکنم. اما این اقا بر خلاف نظر رهبر صحبت میکند ومیگوید دشمن در بیخ گوش ما شعار میدهد کدامیک را باور کنیم. حرف رهبر یا حرف نماینده رهبر را. آی دشمن دشمن کجایی تا شوم من چاکرت . چارقت دوزم کنم شانه سرت.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)