حمیدرضا مقدم‌فر٬ از فعالان سیاسی محافظه‌کار:

مطهری و صادقی روش برادر حاتم طائی را در پیش گرفته‌اند

حمیدرضا مقدم‌فر٬ از فعالان سیاسی محافظه‌کار می‌گوید علی مطهری و محمود صادقی٬ دو نماینده مجلس٬ برای مشهور شدن٬ «روش برادر حاتم طائی» را در پیش گرفته‌اند٬ نباید آنها را «جدی» گرفت و باید اجازه داد هر چه دل‌شان می‌خواهد بگویند.

وی افزوده برادر حاتم طائی برای رسیدن به شهرتی مشابه شهرت برادرش٬ «آن‌گاه که علی‌رغم دست‌یازی به همه آنچه به عقلش می‌رسید، موفقیتی در این زمینه کسب نکرد، رفت و در آب زمزم بول کرد تا از این طریق مشهور شود یعنی به مقدسات اهانت کرد تا ستاره شود.»

مقدم‌فر ادامه داده که «تمام هم‌ّ و غم صادقی٬ از هجمه به مقدسات و نهادهای کشور و ادعای تهمت اخیرش علیه شورای نگهبان نشأت گرفته از همان روحیه شهرت‌طلبی است.»

وی در مورد علی مطهری نیز تحلیل مشابهی ارائه کرده و گفته «ااقداماتی از جمله فعل دادستان مشهد در جلوگیری از سخنرانی مطهری را به‌طور قطع اشتباه می‌دانم؛ باید گذاشت این افراد هرچه می‌خواهند بگویند.»

این فعال سیاسی محافظه‌کار٬ اضافه کرده که مطهری٬ «توانایی تشخیص پیچیدگی‌های عرصه سیاست و توطئه‌هایی را که دشمنان پیاده‌سازی می‌کنند، ندارد و به همین دلیل امکان فریب‌خوردن و تحت تأثیر قرار گرفتن در او بسیار بالاست.»

وی مدعی شده که «امثال این افراد شاید در عمق دلشان بخواهند تا با آنها برخوردهای قضایی و انتظامی صورت بگیرد تا بدون آنکه نصیبی از خرد و علم و تدبیر لازم برده باشند، در افکار عمومی تبدیل به قهرمان شوند.»

مقدم‌فر با بیان اینکه «برخی از درخواست‌کنندگان رفع حصر، نیت‌های مرموزانه‌ای دارند و سیاست معاویه‌ای در پیش گرفته‌اند»٬ نیز گفته «آنان به‌طور مرموزی قصد دارند فتنه‌گران را به‌سمت و سوی اعدام هل دهند تا از یک سو پیش از اعدام آنان، خود را در افکار عمومی قهرمان آزادی جلوه دهند و پس از اعدام نیز ...مرگ آنان را پیراهن‌عثمان کنند.»

 

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۲۶ آذر ۱۳۹۵ :
عوامل و جیره خواران خامنه ای

عوامل و جیره خواران خامنه ای وقتی شیپور می زنند همه اش از سر گشاد آن می زنند. وقتی تشبیهات تاریخی می آورند، همه را وارونه می گویند. ایشان نمی فهمد وقتی کسی در راه حق و در دفاع از حقوق مردم قدم بر دارد، خواه و ناخواه مورد استقبال عموم قرار می گیرد و مشهور هم می شود اعم از اینکه فرزند یا برادر چه کسی باشد و البته بر عکس ان هم اگر در راه نادرست و غلط هم قدم بردارد، مورد نفرت قرار می گیرد. این آقا از معاویه تشبیه می آورد ولی کاملا نقشها را برعکس نشان می دهد. فعلا آن کسی که سیاست معاویه را مو به مو اجرا می کند، خود خامنه است. چون مثل معاویه بر اریکه قدرت نشسته و مخالفانش را که می خواهند در راه احیای حقوق مردم قدم بر دارند با حیل مختلف و با اتکا به زور از میان بر می دارد. ثروت یک مملکت را غارت و مدافعان آزادی و مردم را با انواع حذفهای فیزیکی و اجتماعی و سیاسی از میان بر می دارد. آن وقت نوچه گانی همچون این آقا از اعمال چنین دیکتاتوری دفاع و مدافعان آزادی را مذمت می کنند.

ایرانی گم نام در تاریخ ۱۹ آذر ۱۳۹۵ :
عزیزان یک نکته را میخواهم یاد

عزیزان یک نکته را میخواهم یاد آور شوم ! فرض کنید که در زمان های گذشته به دلیل عدم اطلاع به شخصی وکالت دادید که وی در مورد شما مجاز به هر عملی است و حق هر گونه اعتراضی را از خود سلب کرده اید ! و بعد از چند سال که موضوع را فراموش کردید میبینید یک نفر به زور وارد خانه تان شده و آنجارا صاحب شده و شما به ناچار به هردری میزنید نتیجه نمیگیرید و درنهایت که به قاضی شکایت میبرید حق را به غاصب میدهد . ویا اینکه چندی بعد شخص دیگری به زور همسر شما را طلاق داده و. به عقد خود در می آورد و شما باردیگر به قاضی مراجعه میکنید و بازقاضی نظر شما را مردود و غاصب را صاحب حق میداند . هزار مصیبت دیگر هم به سرتان می آید و با اینکه از نظر خودتان درست میگویید باز در محکمه حق به شما داده نمیشود ! خوب چه میکید ؟ کافی است به یک شخصی که کاملا به قانون وارد است مراجعه کنید تا وی پس ازکنکاش در گذشته شما پی به دادن آن وکالت کذایی ببرد و مسئولیت تمام بد بختی هایی که به سرتان آمده را خودتان معرفی کند ! تعجب میکنید ؟ بله خوتان این بدبختی هارابه سرخودتان آورده اید بگذارید روشنتان کنم ! شخصی که آن وکالت را از شما گرفته چون تعهدی به شما نداده میتواند هر کسی را که بخواهد در هر موردی که صلاح دانست تفویذ اختیار کند و شخص ثالث بنا به تفویذ اختیاری که دارد مجاز به هر عملی در مورد شما هست . حالا متوجه شدید که چگونه افراد مختلف البته به صورت وکالت هرکاری که دلشان خواست به سر شما می آورند ؟ خوب دوستان پس از اینهمه صغرا کبری چیدن میرسیم به اصل مطلب وآن نیست جز (( ولایت مطلقه فقیه )) که طبق قانون اساسی ج.ا به ولی فقیه تفویذ هرگونه اختیاری شده و حتی ایشان میتواند در قوانین اولیه اسلام هم دخل و تصرف کند و هرگونه که نظرش بود حکم کند . حالا شما از هر مقامی که شاکی باشید کافیست وی به قاضی گوشزد کند که از طرف ولی فقیه مامور است . به همین سادگی . نماینده مجلس که قسم خورده پیرو ولایت فقیه باشد اگر هرگونه اعتراضی کند در هر دادگاهی محکوم است چون با صراحت سرسپردگیش را اعلام کرده . وقتی رییس قضا میگوید فضولی موقوف کاملا حق با او است و مردم حق اعتراض ندارند چون طبق قانون اساسی وی نماینده ولی فقیه است یعنی ولی مردم ولی فقیه است و از نظر قانون مردم صغیر محسوب میشوند . حالا اگر ولی فقیه به هردلیلی که خواست وی را برکنار کرد و شما را جانشین وی کرد از نظر قانون هیچ کس حق اعتراض ندارد و معترضین ضد ولایت فقیه هستند و مستوجب تعقیب . خوب متوجه شدید !! حالا هرچه میخواهید اعتراض کنید ! گیر کار جای دیگری است وکاملا واضح و مبرهن .

مجید در تاریخ ۱۸ آذر ۱۳۹۵ :
پارس سگان

بسیار جای شکفتی و تاسف هست که در کشوری که حکومتش اینهمه ادعای اسلام و عدالت و حق پرستی دارد " زمانی که یکی از نماینده هایش که تازه از هزارفیلتر و رد صلاحیت و انواع و اقسام موانع رد شده و فقط یک سوال ساده میپرسه که * اقایان این حسابها با استناد به کدامین اصل شرعی و قانونی مفتوح شده * که سود پول مردم بدبخت و گرفتار در هزارتوی قوه قضاییه را اینگونه تحت ید ریاست متکبر این قوه قرار میدهد که در ان بتواتد دخل و تصرف بنماید " اینچنین هجمه و عکس العملی از طرف رییس و ایادیش بر علیه نماینده مظلوم مردم به راه میافتد که هر روز سگ جدیدی همچون این جناب مقدم فر که جناح منتصب به ایشان در هشت سال دوران احمدی نزاد جز دزدی و فساد و تباهی چیز دیگری برای این ملت و مملکت به ارمغان نیاوردند و در ان زمان ایشان روزه سکوت به دهان گرفته بودند و احتمالا سر در اخور بیت المال مشغول بودند از گوشه ای به نوبت پارس میکنند و دندان نشان میدهند . ایا غیر از این هست که نشان میدهد که حتما فسادی وجود دارد که اینچنین اقایان بر اشفته شدند که ظرف چند ثانیه ده ها پرونده و شاکی برای نماینده
مظلوم خلق گردیده که اگر غیر این بود عوض اینهمه پارس کردن در دو خط قانونی را که بر اساس ان دست به این فساد زده اند را منتشر میکردند . اکر هم نماینده شجاع و شرافتمندی پیدا شود که در دفاع از حق مردم به سبب پاکدستی و وجدان از چیزی نهراسد وپیگیر حق و عدات باشد " از طرف این سگان مورد هجمه قرار میگیرد .

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)