سعید جلیلی:

کاسبان فتنه داخلی جاده‌صاف‌کن آمریکا هستند

سعید جلیلی٬ نماینده علی خامنه‌ای در شورای عالی امنیت ملی می‌گوید بدون شناخت «یک‌ درصد رانت‌خوار و کاسب فساد و تبعیض داخل»٬ نمی‌توان از «منافع ایران مقابل سرکشی‌های یک‌درصدی خارج از کشور» دفاع کرد.

آقای جلیلی افزوده «مهار یک درصدی‌های آمریکا ممکن است٬ به شرط آن که امتداد آن جریان یک درصدی در داخل کشور به خوبی شناخته شود.»

وی اضافه کرده «یک درصدی‌ها در داخل فراتر از جناح‌های موجود سیاسی به دنبال اشرافی‌گری، رانت‌خواری، تبعیض و فساد و حقوق‌ها و رانت‌های نجومی هستند؛ رانت‌های نجومی از جیب ۹۹ درصد هستند.»

جلیلی ادامه داده «صاحبان حقوق‌های نجومی مدیران آرزومند زندگی اشرافی، بهره‌مندان رانت و انحصار و کاسبان فساد و تبعیض، نه تنها از حقوق ملت در برابر سرکشان جهانی دفاع نمی‌کنند، که جاده صاف کن آنها هم خواهند بود.»

نماینده خامنه‌ای در شورای عالی امنیت ملی می‌گوید «هر چه دیوارهای تزویر در داخل آمریکا فرو می‌ریزد، یک درصدی‌های داخل کماکان به دنبال پوشاندن زشتی‌های او هستند، ترامپ آمریکا را فلج می‌خواند و باز عده‌ای دنبال بزک آمریکا هستند.»

محافظه‌کاران تندرو٬ دولت حسن روحانی را به تلاش برای پوشاندن «زشتی‌های» آمریکا و اکبر هاشمی رفسنجانی را به «اشرافی‌گری» متهم می‌کنند.

 

 

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۵ :
این جلیلی شعور تخریب دیگران

این جلیلی شعور تخریب دیگران را هم ندارد ، سالی 150 هزار جوان نخبه از کشور فرار میکنند که اکث آنان هم به امریکا میروند ، این غضنفر نمیداند که اگر میخواهد کسانی را فتنه گر میخواند تخریب کند باید بگوید انها در حال زد و بند با مقام عظمای ولایت هستند !

مسعود در تاریخ ۱۸ آذر ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
دوست عزیز

دوست عزیز ایلیا من چیزی از بیانات این استاد دانشگاه دستگیرم نشد. خوشا به حالت از قرار معلوم شما یک چیزهایی متوجه شدی اگر لطف کنی بنده حقیر را هم روشن کنی ممنون خواهم شد. البته به شوخی چیزی نوشتم اما خدائیش من چیزی از گفته های او نفهمیدم چون محاسبه درصد معادلات او واقعا مغز انشتین میخواهد ومن هم فارغ از هوش وحواسم.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۷ آذر ۱۳۹۵ :
جلیلی رو اگر شلوارش و بکشن

جلیلی رو اگر شلوارش و بکشن پایین فکر نمی کنم ختنه کرده باشه امان از دست انگلیسی ها

ايليا در تاریخ ۱۷ آذر ۱۳۹۵ :
نعل وارونه

تمام اين تله تاترها نعل وارونه است تا افكار و اوقات
ملت را مشغول كنند اينرا اتاق فكر اغاي خليفه طراحي
كرده مشكل سرزمين پاك ايران فيشهاي حقوق نجومي
و زنجانيو امثالهم نيست مشكل اصلي غاصبين
به فرماندهي اغاي خليفه هست خود خليفه فرموده
كسي زور ايشان نميايد البته درست فرمودند چرا كه
عده اي ادمخوار و زمين خوار باديگارد ايشان هستند
انهايكه هم زندان تشريف دارند نوچه هاي اين ادمخوار
ها بودند اصلا عددي نيستن تا خليفه هست اين بازيها
هم هست

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)