علی خامنه‌ای: زور مخالفان به من نمی‌رسد

علی خامنه‌ای٬ رهبر جمهوری اسلامی گفته با وجود فشار‌ها٬ خود را «مظلوم» نمی‌داند چراکه معتقد است «زور مخالفان» به وی نمی‌رسد.

آقای خامنه‌ای این مطلب را در دیدار با خانواده تعدادی از کشته شدگان ایرانی در سوریه بیان کرده و از مخالفت‌ها با حضور ایران در سوریه انتقاد کرده است.

وی گفته «کسانی که این بصیرت را ندارند با خودشان می گویند اینجا کجا، سوریه و حلب کجا؟ این بر اثر بی‌بصیرتی است.»

خامنه‌ای اضافه کرده «دشمن را باید در مرزهای خودش سرکوب کرد. افتخار جمهوری اسلامی، امروز این است که ما در مجاورت مرزهای رژیم صهیونیستی نیرو داریم.»

وی افزوده «جوان‌هایی که رفتند به سوریه و عراق و عمدتاً به سوریه، این بصیرت را داشتند. یک عده‌ای امروز اینجا نشسته‌اند در خانه و نمی‌فهمند که قضیه چیست.»

رهبر جمهوری اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود به حاضران گفته که «برای مظلومیت من اصلاً غصّه نخورید؛ بنده اصلاً مظلوم نیستم.»

وی افزوده «فشار [هم] که همیشه تحت فشاریم امّا الحمدلله زورشان به ما نمیرسد.»

 

 

 

 

مسعود در تاریخ ۱۸ آذر ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
البته درست میگوید

صد البته درست میگوید به شرطی که چند روز بدون محافظ و یدک کش در خیابانهای تهران علی الخصوص در اماکنی که معتادان کارتن خواب بیغوله میکنند وبخاطر یک نخود مواد گوش و دماغ همدیگر را میبرند تردد کند انوقت به او خواهند فهماند زور کی بیشتر است.

مسعود در تاریخ ۱۷ آذر ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
منجمله

منجلمه از خانه نشستگان اقا زاده های جنابعالی است. کدامیک از بچه های شما به این بصیرت رسیده اند وبه سوریه یا به جنگ اسرائیل رفته اند؟تا دیروز انکار از حضور نیرو در سوریه امروز اعتراف به حضور نیرو در مرز اسرائیل.

آزادی در تاریخ ۱۶ آذر ۱۳۹۵ :
ار آنجا که همه واژه ها را در

ار آنجا که همه واژه ها را در زبان فارسی شما لجن مال کرده ائید ، واژه مظلوم را هم در همین میسیر می برید. اگر کسی بر این باور باشد که سر کار مظلوم هستید، این شخص با ید هر چه زود تر خودش را در سوریه یا عراق بکشدن بدهد.

سرکار اول وازه مظلوم را تعریف کن، تا ببینیم از نظر شما به چه کسی مظلوم گفته میشود . اما از همه اینها مهم تر، چطور است این شر بت شهدت در خا نواده شما آخوندها حرام است؟ رفتن به جبه جنگ و کشته شدن برای شما و فر زندان شما آخوند ها حرام است؟ کدام یک از اعضای خا نواده خمینی ویا لاریجانی
و خا منه ئی در یکی از جبه های جنگ کشته شدند؟ بله مرگ برای همسا یه خوب است، البته از دید شما آخوندها . طبیعی است سر نوشت انسان های نادان بهتر از این نخواهد بود. تا احمق در جهان است مفلس در نمی ماند.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)