صادق لاریجانی٬ رئیس قوه قضائیه:

عملکرد فاضل لاریجانی را قبول ندارم

خبرگزاری بسیج به نقل از صادق لاریجانی٬ رئیس قوه قضائیه نوشته که وی گفته اقدامات و عملکرد برادرش٬ فاضل لاریجانی را «قبول» ندارد و افزوده مسئولان باید بدون «هیچ گونه شتابزدگی» درباره نقض برجام٬ تصمیم «منطقی» بگیرند.

این اظهارات را محمدامین سلیمی٬ دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی از جلسه‌ای که شماری از تشکل‌های دانشجویی با رئیس قوه قضائیه داشته‌اند٬ در اختیار این خبرگزاری قرار داده است.

لاریجانی گفته «عملکرد فاضل را تائید نمی‌کنم و قبول هم ندارم و به نظر من کار او اشتباه است این موضوع را از قول من نقل کنید.»

وی افزوده که «بدون هیچ ملاحظه‌ای٬ پیگیر» پرونده برادرش در این قوه است.

فاضل لاریجانی، برادر روسای قوای مقننه و قضائیه٬ به «باج‌خواهی و رانت خواری» و تلاش برای ارتباط با باک زنجانی به واسطه سعید مرتضوی متهم است.

رئیس قوه قضائیه همچنین در جلسه مسئولان قضایی کشور گفته «سوال کاملا معقول و منطقی پیش روی ما این است که از برجام چه چیزی و چه فوایدی برای جمهوری اسلامی ایران باقی مانده است؟»

وی از مقام‌های کشور خواسته «بدون هیچ گونه شتابزدگی تصمیمی صحیح، منطقی و قاطع در خصوص نقض برجام بگیرند.»
 

 

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۱۵ آذر ۱۳۹۵ :
چرا نتیجه پdگیری های پرونده

چرا نتیجه پdگیری های پرونده برادر رئیس قوه قضائیه اعلام نمی شود .چرا روزنامه نگاران,وبلاگ نویسان ,دانشجویان ,معترضان به مفاسد به راحتی دستگیر ,محاکمه و به زندانهای طویل المدت محکوم می شوند ولی پرونده برادر رئیس قوه قضائیه بعد از گذشت نزدیک به 4 سال هنوز در دست بررسی است.

مسعود در تاریخ ۱۵ آذر ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
گاماس گاماس

اقای لاری جونی آهسته پیاده شو باهم بریم. چرا پیغام پسغام را به اقا فاضل به دیگری حواله میدهی خودت یک احضاریه برای نوگل خندان خانواده بفرست تا بیاید دادسرا و ازه ای را مامور باز پرسی کن. انوقت معلوم خواهد شد یک من ماست چقدر کره میدهد.اما نکته جالب اینست که خیلی سفت وسخت پیگیر پرونده داداش هستی خب این را همه میدانند چون اگر غیر از این بود الان ایشان هم باید تا حالا مثل بابک زنجانی حکمش را گرفته بود. ضمنا سئوال نماینده مجلس از شما در مورد حساب وکتاب سپرده ها است خودتو زدی به کوچه علی چپ. چسبیدی به برجام. راجع به فرجام خودت صحبت کن. مردم منتظرند ببینند تو چی برای گفتن داری.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)