اسدالله بادامچیان٬ عضو موتلفه:

اصلاح‌طلبان و اعتدالیون قادر به حل مشکلات ایران و غرب نیستند

اسدالله بادامچیان٬ عضو موتلفه می‌گوید «خطای بزرگ» حسن روحانی٬ وابسته‌کردن دولتش به برجام بود٬ «اصلاح‌طلبان و اعتدالیون دولتی»٬ قادر به حل مشکلات ایران با غرب نیستند و احمدی‌نژادی‌ها هم راه‌حلی برای خروج از این «بحران» ندارند.

آقای بادامچیان افزوده «اکنون آن ذهنیت روزهای اول برجام و چهره‌های خندان دولتمردان به ذهنیت‌هایی تبدیل شده است که در پی چاره‌اندیشی برای پس از به باد رفتن برجام هستند و چهره‌های اخم کرده‌ای که سخن از اقدامات ایران می‌کنند.»

وی اضافه کرده «جریان اصلاحات و اصلاح‌طلبان و اعتدالیون دولتی، قادر به حل مشکلات انقلاب اسلامی ایران با غرب اعم از آمریکا و اروپا و سایر کشورهای جهان نبودند و نیستند.»

به گفته بادامچیان٬ «اصلاح‌طلبان با روحیه تمایل به تعامل با آمریکا و اروپا، به جای تدبیر صحیح در مذاکرات دچار خوشبینی بودند و عجله و شتاب داشتند که هرچه زودتر به تفاهمی با دنیای غرب برسند... و حالا دست این‌ها خالی است.»

این عضو موتلفه همچنین اضافه کرده که «قطعا راه خروج از این بن بست، سپردن کار بدست عناصری با بینش‌ احمدی‌نژادی هم نیست چراکه آنها فقط اهل بریدن بودند.»

بادامچیان اضافه کرده «اگر دولت آقای روحانی در انتخابات آینده مجددا رای بیاورد مشکل همینطور استخوان لای زخم خواهد ماند.»

 

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۱۳ آذر ۱۳۹۵ :
حق با اسداله خان است!!.

حق با اسداله خان است!!. نتیجه 40 سال حکومت مستقیم و با اختیار تام و تمام ولایت فقیه همین است که می بینیم. معلوم است که نه تنها مشکل رابطه ایران و غرب حل نمی شود بلکه مشکلات داخلی مملکت هم حل نمی شود چون آخوند کار نابلد، حریص به مال دنیا و بی اعتقاد به دین و آخرت در رأس امور است به همین خاطر هر روز مشکلات زیادتر می شود. البته اینها عمدا نمی خواهند مشکلات حل شود و با این مشکلات سر مردم را گرم گرفتاریهای روزمره می کنند تا کسی به چیز دیگری فکر نکند. جناب بادامچیان نمی بینی وقتی ولی وقیح ما هر روز بر طبل اختلاف ایران با غرب می کوبد، چگونه مشکلات ایران با غرب حل شود؟.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۲ آذر ۱۳۹۵ :
یکی از ایشان بپرسد بفرمایند

یکی از ایشان بپرسد بفرمایند حزب ایشان که فقط حرف میزنند و مشغول تحارتهای کلان پشت صحنه اند در طول این سالها کدام راه حل کشورداری را ارایه کرده اند. حداقل یک کمی هم از حزب بی عرضه و بی خاصیت خود بگویند.

خُسن آقا در تاریخ ۱۱ آذر ۱۳۹۵ :
http://blog.hasanagha.org
حق با آقای بادمجانیان است

یقینا بنا به گفته های ایشان اگر مملکت را بدهید دست آقای بادمجانیان تا با همراهی با موتلفه و بازاری ها مملکت را هپلی کنند.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۱ آذر ۱۳۹۵ :
حق با این بادامچیان است ،

حق با این بادامچیان است ، اصلاح طلبان و اعتدالیون قادر به حل مشکلات ایران و غرب نیستند ، کار را به اهلش بسپارید ، درست است که مهدوی کنی ارتحال کرده است ولی بقیه نوکران بریتانیای کبیر که نمرده اند !!

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)