علی مطهری خطاب به دادستان تهران:

تلاش برای بازداشت محمود صادقی٬ بدلیل ماجرای حساب‌های بانکی صادق لاریجانی است

علی مطهری٬ مسئول پیگیری بررسی حکم جلب محمود صادقی از سوی «فراکسیون امید» شد و در نامه‌ای خطاب به دادستان تهران٬ به حکم بازداشت این نماینده مجلس اعتراض کرد.

آقای مطهری در نامه خود خطاب به عباس جعفری دولت‌آبادی که مدعی است تلاش برای جلب صادقی بدلیل هشت فقره شکایت خصوصی بوده٬ نوشته «چرا قبلا به این شکایات رسیدگی نشده است؟»

وی نوشته که «معلوم می‌شود اصل ماجرا {صدو حکم بازداشت} همان مسئله حساب‌های بانکی {صادق لاریجانی} است.»

مظهری افزوده «از نظر شما انتقاد یا سوال نماینده از قوه قضائیه اگر وارد نباشد جرم است و دادستانی می‌تواند او را مستقیما احضار یا جلب کند.»

وی نوشته «اگر نگاه شما را ملاک قرار دهیم هر روز تعدادی از نمایندگان باید در راه مجلس و دادستانی باشند چون هر روز از رئیس جمهور و وزرا انتقاد یا سوال می‌کنند.»

مطهری اضافه کرده «با روشی که دادستانی در پیش گرفته است مجلس به صورت یک موجود بی‌خاصیت و همیشه نگران از احضار و بازداشت در خواهد آمد.»

وی مشکل اصلی قوه قضائیه را هم این دانسته که خود را به هیچ‌کس پاسخگو نمی‌داند.

 

 

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۱۰ آذر ۱۳۹۵ :
در حق شیخ صادق بی انصافی شد ،

در حق شیخ صادق بی انصافی شد ، این سوء استفاده از سپرده های مردم و کسب ماهی 25 میلیارد تومان سود از این حسابها در راه اسلام بوده است . شیخ صادق میخواهد دکان مرجعیت افتتاح کند و این کار خرج دارد ، باید به صدها طلبه مفتخور شهریه بدهد تا او را ترویج کنند . همه این کارها به خاطر اسلام است !!

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)