حسین سلامی٬ جانشین فرمانده کل سپاه:

بسیج مقابل مسئولی که از خط انقلاب فاصله بگیرد٬ می‌ایستد

حسین سلامی٬ جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران می‌گوید بسیج مقابل مسئولانی که از «خطوط انقلابی» فاصله بگیرند، می‌ایستد.

آقای سلامی این موضوع را با اشاره به «امر به معروف و نهی از منکر» به عنوان یکی از «عرصه‌های ایجاد شده برای بسیج» مطرح کرده و افزوده «امر به معروف و نهی از منکر فقط تذکر نیست، بلکه اگر مسئولی از خطوط انقلابی زاویه بگیرد، بسیج در مقابل آن می‌ایستد.»

وی بسیج را سازمانی فاقد «کاردکرد سیاسی» ندانسته و گفته این سازمان «دارای خط اثر سیاسی است و هرگاه سیاست‌های انقلاب اسلامی در خطر قرار گیرد وارد میدان می‌شود.»

جانشین فرمانده کل سپاه درباره انتقادها از ورود بسیجیان به جریانات سیاسی نیز اظهار کرده که بسیج «بسیار عظیم‌تر از هر جریان سیاسی در جامعه ماست....و به عنوان یک جریان مسلط انقلابی در جامعه ما عمل می‌کند و به هیچ حزب و جریانی هیچ‌گونه وابستگی ندارد و کسانی که چنین شبهات و ابهاماتی را طرح می‌کنند هدف‌شان این است که بسیج را از کارکرد و هدف انقلابی‌اش بیاندازد.»

وی یکی از «کارکردهای» بسیج را به «صحنه آمدن با تمکام ظرفیت» در مقابل «تهاجم فرهنگی قدرت‌های بزرگ» عنوان کرده و افزوده این سازمان در عرصه رسانه و فضای مجازی٬ «دارای فتوحات گسترده‌ای» است.

نیروهای بسیج و سپاه پاسداران به صراحت از نقش‌آفرینی خود در همه عرصه‌های کشور دفاع می‌کنند و برای آن توجیه نیز می‌آورند.

 

 

 

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۷ آذر ۱۳۹۵ :
انقلابی که حامیانش از بتن

انقلابی که حامیانش از بتن جامعه نباشد و گروهی وابسته به حاکمیت بخواهند از ان محافظت کنند به سرنوشت شوروی دچار میشود. ایشان هنوز از تاریخ درس نگرفته است. ظاهرا نتها خودی های مانده بسیج ها هستند نه انهایی که در روزهای رای گیری با افتخار انها را امت در صحنه می نامنند!!!!!!

کاربر مهمان در تاریخ ۷ آذر ۱۳۹۵ :
امر به معروف و نهی از منکر را

امر به معروف و نهی از منکر را خداوند پشت قباله هیچ کس از جمله بسیجیان نیانداخته است !
حرف این سردار درست است ، امر به معروف که فقط تذکر نیست ، مردم مسلمان ایران باید به پا خیزند و در جهت تکلیف شرعی خود در مقابل مسئولینی که دار و ندار این ملت را به غارت میبرند بایستند ، لابد سردار نیز در جلو صف مردم به ادای تکلیف شرعی خود قیام خواهد کرد !

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)