محمدعلی جعفری٬ فرمانده کل سپاه:

حرف داشتن مقابل تدبیر رهبر٬ ضدانقلابی‌گری است

محمدعلی جعفری٬ فرمانده کل سپاه می‌گوید کسانی که مقابل «خطوط» ترسیم‌شده از سوی علی خامنه‌ای می‌ایستند یا «حرفی» برای جهت‌گیری دارند٬ «ضد انقلاب» هستند.

وی افزوده رهبر جمهوری اسلامی٬ «حرکت‌های اقتصادی سپاه» را به ویژه در حوزه «اقتصاد مقاومتی» تائید کرده و «سپاه باید مقوله ایجاد صنایع تبدیلی و فروش محصولات تولید شده را تضمین کند.»

جعفری٬ وارد شدن این نیروی نظامی به مقوله‌ «محرومیت زدایی» را نیز «تدبیر و فرمان» خامنه‌ای اعلام کرده است.

وی همچنین گفته «امنیت نیز وظیفه اولیه سپاه است. پس وظایف سپاه پاسداران در حفظ به موقع و درست انقلاب اسلامی به این شکل است که می‌تواند در تمام مقولات سیاسی، اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی وارد عمل شود.»

فرمانده کل سپاه اضافه کرده «ما با سرمایه‌دارانی که درغیر مسیر وطن‌پرستی سرمایه‌دار شدند، کاری نداریم اما سپاه صنایع تبدیلی و تضمین فروش محصولات تولیدی را در اقتصاد مقاومتی با همکاری سرمایه‌داران انقلابی به صورت جدی دنبال می‌کند.»

جعفری همچنین به نیروهای بسیجی توصیه کرده از آن رو که آنها هم مثل سپاه «حفظ انقلاب را انجام می‌دهند و دل درگرو انقلاب دارند٬ باید بدانند که خطر برای انقلاب چه خطری است.»

وی «تهدید نرم فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی» را «خطرناک‌ترین تهدیدات امروز جامعه» معرفی کرده است.

فرماندهان سپاه سال‌هاست با توجیه حمایت از انقلاب و دستاوردهای آن در همه امور کشور دخالت می‌کنند و به تازگی نیز به صراحت همین نقش را برای بسیج قائل می‌شوند.

 

 

 

ضحاک زمان در تاریخ ۶ آذر ۱۳۹۵ :
انقلابی که در راس آن یک خون

انقلابی که در راس آن یک خون آشام مثل خامنه ای قرار داره و یک اختاپوس مثل سپاه ازش حمایت میکنه ضد انقلابی بودن یک افتخار هست

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)