حسین نقوی حسینی٬ خطاب به حسن روحانی:

آنچه مایه شرمساری است بیکاری جوانان است

حسین نقوی حسینی٬ نماینده ورامین در مجلس٬ واکنش حسن روحانی به لغو سخنرانی علی مطهری در مشهد را «تنزل شأن» وی دانسته و بیکاری و رکود در کشور را «مایه شرمساری» دانسته است.

اظهارات وی در واکنش به نامه روحانی به وزرای دادگستری و کشور در پیگیری علت لغو سخنرانی علی مطهری در مشهد و «مایه شرمساری» دانستن این اتفاق بیان شده است.

نقوی حسینی افزوده «انتظار نداشتیم رئیس‌ جمهور موقعیتش را تا این حد تنزل دهد و ایشان برنامه‌هایش به‌ نحوی تنظیم شده که انتخابات را دنبال می‌کند نه رسیدگی به مشکلات کشور.»

وی افزوده «آنچه که مایه شرمساری است بیکاری جوانان، رکود تورم در کشور است.»

این نماینده با اشاره به این مشکلات٬ اضافه کرده «از رئیس جمهور انتظار داریم برای رفع این مشکلات هم با وزرا نامه‌نگاری کند.»

نقوی حسینی همچنین به لغو سخنرانی‌های متعدد در کشور اشاره کرده و و از اینکه روحانی آنها را «پیگیری» نکرده٬ انتقاد کرده است.

وی از دولت خواسته برای کشور «حاشیه نسازد.»

بدنبال «مایه شرمساری» دانستن لغو سخنرانی مطهری در مشهد که استاندار این شهر علت آن را خواست اطلاعات سپاه اعلام کرده٬ شمار زیادی از منتقدان دولت و فعالان مجازی ارزشی٬ مثال‌های متعددی در نقد برنامه‌های روحانی آورده‌اند و آنها را «مایه شرمساری» واقعی نام نهاده‌اند.

 

 

 

 

من در تاریخ ۵ آذر ۱۳۹۵ :
زرزده

مرتیکه پفیوز زمان مموتی جوانان بیکارنبودن ؟

مسعود در تاریخ ۴ آذر ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
عدت دیرینه

وقتی در شیراز هم این داستان پیش آمد و عده ای اعتراض کردند. اولین کسانی که به دولت حمله کردند و کمبودهای اقتصادی را علم کردندو به دولت پیشنهاد دادند به عوض پیگیری این چنین مسائلی بهتر است به مشکلات اقتصادی مردم توجه کند سپاه بود و گویی فرهنگ و جامعه ونیازهای قشر عظیمی از این ملت اصلا مورد توجه حضرات نیست .الان هم این رسالت فرافکنی و ایز گم کردن را به نماینده های مجلس واگذار کردند.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)