محسن اراکی٬ دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی:

حتی اگر قوه قضائیه کسی را به اشتباه محکوم کند٬ نباید از وی حمایت کرد

محسن اراکی٬ دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی می‌گوید کسی «حق» ندارد از کسی که نظام قضایی کشور٬ وی را حتی به اشتباه٬ به عنوان «مجرم» می‌شناسد٬ پشتیبانی و تقدیر کند.

آقای اراکی از اینکه «وقتی کسی در دستگاه قضایی محکوم شده است٬ عده‌ای از او تجلیل کنند و هر زمانی هم که از زندان آزاد شد به استقبال به او برودند»٬ انتقاد کرده است.

به گفته وی٬ یکی از دلایل «جا باز کردن مفسدین در سیستم مدیرتی» کشور٬ این نوع «برخوردها» با احکام قضایی و «بی‌حرمت کردن و بی‌هیبت کردن قانون» است.

دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی به صراحت گفته «ما حق نداریم از مجرمی که نظام قضایی کشور او را بعنوان مجرم می‌شناسد پشتیبانی کنیم.»

اراکی افزوده «حتی اگر قوه قضائیه اشتباهی هم کسی را محکوم کند٬ ما حق نداریم کسی که محکوم شده است را تشویق کرده و او را علیه دستگاه قضائیه تهییج کنیم.»

وی اضافه کرده «یکی از بدترین رفتارها پس پیروزی انقلاب اسلامی، در دوره یکی از دولت‌ها، این بود که برخی مقامات شاخص کشور از مجرمی که در دادگاه اسلامی محکوم شده بود تقدیر بعمل آوردند. این خیلی کار خطرناکی بود. برای کوبیدن ارزش های یک جامعه کاری از این موثرتر نمی‌توانستند انجام دهند.»

 

 

 

 

جواد در تاریخ ۳ آذر ۱۳۹۵ :
منطق داعش شیعی.

[[کسی «حق» ندارد از کسی که نظام قضایی کشور٬ وی را حتی به اشتباه٬ به عنوان «مجرم» می‌شناسد٬ پشتیبانی و تقدیر کند.]]
منطق داعش شیعی.
در دادگاه های تجدید نظر را تخطئه کنید.بی خیال قانون.
حق و ناحق بوسیله ایشان مشخص میشود.
موسوی و کروبی راهم اصلاً حرفش رانزن

مسعود در تاریخ ۳ آذر ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
عجب تقریبی

اگر میخواهی به این شکل مذاهب واندیشه ها را به هم نزدیک کنی ترا بخدا ول کن و برو. این مسند را به کس دیگری بسپار . تو امثال تو کمتر داعش نیستید. اگر در اول انقلاب در مقابل انهمه بی عدالتی در صدور احکام قضایی که صورت گرفت دو نفر فریاد بر می آوردند الان حال وروز دستگاه قضا این نبود که ادمی مثل تو از انطرف خندق بپرد اینور ودر مورد دستگاه صحبت کند .کاری که اصلا ارتباطی نه به شغل تو دارد ونه در صلاحیت توست تا اظهار نظر کنی.

کاربر مهمان در تاریخ ۲ آذر ۱۳۹۵ :
اقایی که به حج رفته بود و سر

اقایی که به حج رفته بود و سر خود را تراشیده بود به همه میگفت زندانی قاضی صلواتی بوده ام !!

کاربر مهمان در تاریخ ۲ آذر ۱۳۹۵ :
اینکه باید و نباید بر نمیدارد

اینکه باید و نباید بر نمیدارد ، محکوم شدن در نظام قضایی نظام مقدس باعث عزت و احترام است ، دزدان و قاچاقچیان و جانیانی که پول دارند هم محکوم نمیشوند !!

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)