حسینعلی حاجی دلیگانی٬ نماینده مجلس:

اقامت خانواده یکی از وزرا در ایتالیا را پیگیری می‌کنم

حسینعلی حاجی دلیگانی٬ نماینده مجلس گفته خانواده یکی از وزرای دولت حسن روحانی در ایتالیا اقامت دارند و وی این موضوع را پیگیری خواهد کرد.

حاجی دلیگانی گفته «طبق اسناد و اطلاعاتی که دارم همسر و فرزندان یکی از وزرا در ایتالیا اقامت داشته و احتمال دارد تابعیت این کشور را نیز گرفته باشند.»

وی افزوده «بعد از اینکه از این قضیه باخبر شدم درباره آن از دولت پرس و جو کردم که واکنش آنها صرفا اظهار تعجب و بی‌اطلاعی از موضوع بود.»

این نماینده مجلس گفته «در حال حاضر نامی از وزیر مربوطه نمی‌برم٬ اما در صورت عدم توجه شخص وزیر و دولت به این قضیه، موضوع را از طریق طرح تحقیق و تفحص از دو تابعیتی‌ها پیگیری خواهم کرد.»

به دستور علی خامنه‌ای فعالیت مدیران دو تابعیتی در جمهوری اسلامی ممنوع شده و تاکنون ۳۵ مدیر در این رابطه از مسئولیت‌های خود برکنار شده‌اند.

 

 

 

 

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۲ آذر ۱۳۹۵ :
منحصر به یک وزیر نیست ،

منحصر به یک وزیر نیست ، بسیاری از مقامات نظام مقدس با دور اندیشی جای پایی در کشورهای دیگر بویژه انگلیس برای خود محکم کرده اند ، وجوهات حلال آقا مجتبی در بانکهای انگلیس است . ناصر خان واعظ طبسی در همان اوایل پیروزی انقلاب شکوهمند منزل را برای وضع حمل به امریکا برد تا آقازاده با تابعیت امریکا روی خشت بیافتد و به زبان انگیسی یاعلی بگوید ، کسی با طناب پوسیده اسلام فقاهتی به چاه نمیرود !

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)