یحیی رحیم‌صفوی، مشاور نظامی علی خامنه‌ای:

رسانه‌ها با تامل بیشتر درباره ترامپ موضع‌گیری کنند

یحیی رحیم‌صفوی، مشاور نظامی علی خامنه‌ای با ابراز امیدواری نسبت به «چرخش محسوس» سیاست‌های دونالد ترامپ درباره ایران٬ از رسانه‌ها خواست تامل بیشتری در موضع‌گیری‌های خود در این زمینه داشته باشند.

آقای رحیم‌صفوی افزوده «امیدواریم رئیس‌جمهور منتخب آمریکا درباره ایران و منطقه چرخش محسوسی داشته باشد تا ریشه‌های ناامنی در منطقه از بین برود.»

وی اضافه کرده «زود است راجع به انتخابات آمریکا اظهارنظر جامع و کاملی انجام شود و تحلیل من این است که رسانه‌های ایران تأمل بیشتری در موضع‌گیری داشته باشند. مقداری باید زمان بگذرد و فرد منتخب روی کار بیاید ببینم چه‌کار خواهد کرد.»

مشاور نظامی رهبر جمهوری اسلامی همچنین گفته «تجربه به ما نشان داده کاندیداها چه در ایران و چه در خارج حرف‌هایی می‌زنند که پس از استقرار، نظرات‌شان تغییر می‌کند و احتمال این چرخش را درباره فرد منتخب آمریکا می‌دهیم چراکه آمریکا را سیستم اداره می‌کند و این سیستم اجازه نخواهد داد آنچه رییس جمهور می‌خواهد صورت بگیرد.»

وی بار دیگر متذکر شده که «باید ببینیم در عمل چگونه رفتار خواهد کرد؛ باید تأمل کنیم و عجولانه برخورد نکنیم.»

پیش از وی نیز علی لاریجانی، رئیس مجلس،خواستار پرهیز از اظهار نظرهای «شتاب زده و قضاوت زودهنگام» درباره دونالد ترامپ شده بود.

این در حالی است که شماری از شخصیت‌های نظامی و سیاسی از جمله شماری از روحانیون تندرو و محمد باقری٬ رئیس ستادکل نیروهای مسلح٬ به تندی درباره ترامپ موضع‌گیری کرده و اظهارات انتخاباتی وی درباره برخورد با شناورهای سپاه در خلیج فارس را «شکر خوردن» عنوان کرده بود.

 

 

 

 

خُسن آقا در تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۵ :
http://blog.hasanagha.org
نکنه آقا ترسیده

نکنه این هارت و پورت های ترامپ باعث شده که آغا ترسیده باشه به همین دلیل هم هست که یک شبه قرار بر این شده که با شیطان بزرگ تعامل پیشه کند!

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)