علی شیرازی٬ نماینده خامنه‌ای در سپاه قدس:

حسن روحانی آخوندی خدانشناس است

علی شیرازی٬ نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه در کنایه به حسن روحانی٬ وی را «آخوندی» معرفی کرده که «خدا را نشناخته» و به «مقام» رسیده و بدنبال «سازش» با آمریکا است.

وی در یادداشتی٬ نوشته «مشکل کسانی که دنبال سازش با آمریکا هستند، مشکل جهان‌بینی و شناخت است. آخوند است ولی فهم قرآنی ندارد. با دعا و مناجات مأنوس نیست. خدا را نشناخته است.»

شیرازی افزوده روحانی «نمی‌فهمد که اوباما هم انسان ضعیف و حقیر و پست و ناتوان و مسکین و بیچاره و نادان است. او هم چیزی از خود ندارد. هرچه دارد مال خداست.»

وی ادامه داده «مشکل این آقایان این است که قبل از خودسازی و خودشناسی و خداشناسی به مقام رسیدند. برخی از همین ها تفسیر می نویسند ولی خودشان خدا را نشناخته اند. دم از اخلاق می زنند ولی اخلاق را نفهمیده‌اند.»

نماینده خامنه‌ای در نیروی قدس سپاه اضافه کرده «از همین آقایان بپرسید چقدر اهل دعا و ذکرید؟ چقدر اهل مناجاتید؟ چقدر اهل نماز شب هستید؟ چقدر اهل اشک و استغاثه اید؟ روزی چند آیه از قرآن می خوانید؟ چقدر در آیات الهی و قدرت الهی تفکر می کنید؟ چقدر به فکر خدا و قیامت هستید؟»

مخالفان سیاست خارجی دولت حسن روحانی معتدقند وی بدنبال «سازش» با آمریکا است و به جای تلاش برای اصلاح مشکلات کشور در داخل٬ چشم به غرب دوخته است.

کاربر مهمان در تاریخ ۳۰ آبان ۱۳۹۵ :
مگر رهبر معظم انقلاب که یک

مگر رهبر معظم انقلاب که یک سال قبل از انتخاب روحانی نمایندگان خود را برای مذاکره با امریکاییان به عمان فرستادند شب تا صبح در حال تهجد و استغاثه به درگاه خداوند نیستند ؟!
مقام معظم مترسک سر جالیز هستند که دولت بدون تنفیذ ایشان با امریکا مذاکره کند ؟!
حضرات بد جوری به وحشت افتاده اند که اینطور پرت و پلا میگویند !!

مسعود در تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
بیکاری بد دردی.....

مشحص است بیکاری بد دردی است اگر رئیس جمهور آنقدر وقت داشت که بجای کارهای روزمره مملکت بنشیند اشک بریزد واستغاثه کند اوضاع مملکت خیلی بدتر از این بود که الان هست. در ثانی اگر رئیس جمهور وقت کرد یا نماینده اش میتواند برعلیه این اقا اقامه دعوی کند چون علنا اورا متهم به بی دینی کرده و اورا کافرو خدا نشناس قلمداد کرده است که این جرم کوچکی نیست.

ضحاک زمان در تاریخ ۲۳ آبان ۱۳۹۵ :
هر چی باشه درصد خداشناسیش از

هر چی باشه درصد خداشناسیش از شماها خیلی بیشتره
خداشناسی با چپیه گذاشتن و صدور تروریسم به کشورهای منطقه بدست نمیاد جناب نماینده ولی وقیح در نیروی تروریستی قدس
که دشمن اسلام و خدا و پیغمبرین

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)