صادق لاریجانی خطاب به حسن روحانی:

برادر شما بارها خودتان خواستار توقیف رسانه‌ها شده‌اید

صادق لاریجانی٬ رئیس قوه قضائیه گفته حسن روحانی در دیدار با علی خامنه‌ای خواستار برخورد با برخی روزنامه‌ها و رسانه‌ها شده است.

آقای لاریجانی بی‌آنکه نامی از حسن روحانی ببرد٬ گفته «برخی فشار می‌آورند که چرا فلان روزنامه را نمی‌بندید و برخی دیگر فشار می‌آورند که چرا فلان رسانه را توقیف کرده‌اید.»

وی افزوده «برخی {روحانی} می‌گویند قلم‌ها را به بهانه‌های واهی نشکنیم یا دهان‌ها را به بهانه‌ای غیراساسی نبندیم؛ واضح است خطاب آنان به دستگاه قضایی است.»

لاریجانی اضافه کرده «این نوعی افترا به قوه قضائیه بوده و عجیب است کسانی که چنین افتراها و اهانت‌هایی را به قوه قضائیه روامی‌دارند، مدام هم دم از اخلاق و اسلام می‌زنند.»

وی این پرسش را از حسن روحانی مطرح کرده که «این‌گونه افتراها و توهین‌ها با کدام اخلاق و اسلام، سازگار است؟ این‌گونه افتراها به قوه قضائیه به سود چه کسی است؟»

لاریجانی اضافه کرده «برادر بزرگوار {روحانی} شما خودتان شفاهاً یا کتباً با واسطه یا بی‌واسطه بارها گفته ‌ید که چرا با فلان روزنامه یا فلان سایت برخورد نمی‌کنید.»

وی افزوده «شما نزد مقام معظم رهبری گلایه می کنید که چرا دستگاه قضایی با فلان روزنامه برخورد نکرده است٬ اما وقتی در بین اهالی مطبوعات و رسانه حضور می‌یابید ندای آزادی مطبوعات سر می‌دهید و اینکه قلم‌ها را نشکنید و دهان‌ها را نبندید.»

لاریجانی خطاب به روحانی گفته که «البته ما به هیچ کدام از این سخنان کاری نداریم و راه قانونی خود را می‌رویم.»

 

 

 

علی غیاثی در تاریخ ۱۸ آبان ۱۳۹۵ :
هر احمقی از جمله خودم میدانم

هر احمقی از جمله خودم میدانم که آقای روحانی در ملاقات با رهبری علیه روزنامه های هتاک مورد حمایت نهادهای قدرتمند از جمله جوان و یا ثارلله وکیهان و......... رایزنی نموده که رسما دشمن آزادی مطبوعات بوده و در این مسیر از حمایت کامل قوه قضاییه نیز برخوردار هستند.آقای صادق لاریجانی در اینجا بدون توجه به شعور مردم جواب انحرافی داده و خود را به راه دیگر میزند !! منظور رییس جمهور مطبوعاتی هستند که بمحض انتقاد از وضع موجود لقو امتیاز و یا زندانی میشوند !!

مسعود در تاریخ ۱۷ آبان ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
هرچه من کردم

البته هرچه من کردم خوب کردم هرچه دیگران کردند جان مرگ کردند. اگر یک روزنامه به یکی فحاشی کند ایرادی ندارد وآن یکی اگر از بخور بخور و دزدیها سخن بگوید باید دهانش را بست. مخصوصا اگر از اقا جواد بنویسد.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)