محمدباقر قالیباف٬ شهردار تهران:

افشاگری علیه شهرداری موجب سوءاستفاده بدخواهان نظام شد

محمدباقر قالیباف٬ شهردار تهران گفته که «انتشار اسناد املاک واگذار شده در شهرداری باعث سوءاستفاده بدخواهان نظام شد. عده‌ای در خارج از کشور علیه نظام کمر بسته‌اند.»

آقای قالیباف این مطلب را روز سه‌شنبه در سیصد و دومین جلسه علنی شورای شهر تهران حاضر و در توضیح در مورد واگذاری املاک شهرداری به برخی مدیران و افراد بیان کرده است.

پرویز سروری٬ رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران هم در این جلسه از احمد حکیمی‌پور دیگر عضو این شورا خواسته به خاطر واگذاری اسناد واگذاری‌ها به سایت «معماری‌نیوز» عذر‌خواهی کند.

سروری افزوده «این سئوال مطرح است که سمت آقای حکیمی‌پور بر ارائه اسناد واگذاری املاک چه بوده؟ چه کسی این اسناد را به او داده و چرا این اسناد را به یاشار سلطانی داده است؟»

به گفته وی «در این جریان آبروی شش نفر از اعضای شورا رفته است، آیا توقع این نیست که از این افراد عذرخواهی شود؟»

مجتبی شاکری٬ عضو دیگر شورای شهر تهران درخواست ۱۳ عضو این شورا از قوه قضائیه برای آزادی یاشار سلطانی را «بی‌تقوایی» دانسته است.

شاکری گفته «اگر به قانون بی‌اعتنا باشیم و در مقابل قوه قضائیه قرار بگیریم، این حمایت از جرم است.»

 

 

 

 

مسعود در تاریخ ۱۲ آبان ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
وا ویلا

وا ویلا اصل جرم اصلا یادشان رفته دزد ومجرم ومقصر راست راست در سطح شهر با گردنی افراشته در حال رفت و آمدند. بعد عده ای از همدیگر میخواهند به گناه نکرده اعتراف و توبه کنند هیچ کس به بازرسی کل کشور نمی گوید ایا اصلا شما شاکی هستی یا نه. کسی از گیرندگان این املاک میلیاردی نمی پرسد شما چه کاره و چه حقی داشتید این چنین مال مردم را به یغما ببرید. افتضاحات قوه قضائیه یکی یکی دارد بیرون میزند . "این همه از نتایج سحر است باش تا صبح دولتت بدمد". هنوز کله کوه یخی بیرون زده .

کاربر مهمان در تاریخ ۱۱ آبان ۱۳۹۵ :
یعنی بگذارید دزدی کنیم دزدی

یعنی بگذارید دزدی کنیم دزدی هایمان هم مقدس است

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)