احمد علم‌الهدی٬ امام جمعه مشهد:

توجه به اقتصاد مقاومتی مانع فساد و دزدی در ایران می‌شد

احمد علم‌الهدی٬ امام جمعه مشهد با اشاره به «پر» بودن بازارهای ایران از اجناس خارجی با وجود توصیه رهبر جمهوری اسلامی به اقتصاد مقاومتی٬ از «دزدیده» شدن اموال عمومی در فساد مالی مراکز مختلف کشور انتقاد کرده است.

وی گفته «دشمن می‌خواهد با ادامه فشار اقتصادی و با شیطنت نابکارانه، بلایی سر ما بیاورد که همان نقشه یزید نسبت به اهل بیت بود»، اما علی خامنه‌ای از «سه سال قبل به ما طرح و راهکار ارائه دادند و مسئله اقتصاد مقاومتی را مطرح کردند.»

نماینده علی خامنه‌ای در استان خراسان رضوی افزوده «تازه بعد از سه سال بازار ما پر از اجناس خارجی است، مردم و مسئولان قضیه را جدی نگرفتند و امروز شاهد هستیم که می‌گویند هشت هزار میلیارد از ثروت این مردم را دزدیده‌اند آن هم از یک قشر ضعیف و خدمتگزار و جامعه ساز یعنی معلمان.»

اشاره وی به گزارش‌ها از فساد مالی در صندوق ذخیره فرهنگیان است که به گفته وی «این صندوق الان ۲۷ شرکت دارد که یکی از آن‌ها بانک سرمایه است و در این بانک مدیرعاملش اسنادی را جعل کرد و اموال این معلمان را به حساب شخصی خود را واریز کردند و در سال ۹۳ بانک سرمایه اعلام ورشکستگی کرد. مگر چشم‌تان باز نبود که دزدید؟»

علم‌الهدی افزوده «اعضای این صندوق اکنون ۹۰۰ هزار نفر هستند. از جیب هر معلم، هشت میلیون و ۸۰۰ هزار تومان دزدیده شد. مسئله باید به همین شکل باشد؟ ...اگر مسیر اقتصاد مقاومتی طی می‌شد مگر این اتفاق می‌افتاد؟»

جمهوری اسلامی به گفته احمد توکلی٬ نماینده سابق مجلس دچار فساد سیستمی شده و نهادهای ناظر آن نیز به درجاتی به فساد آلوده شده‌اند.

تقریبا به طور مرتب اخباری از اختلاس و فساد مالی در نهادهای حکومتی و دولتی منتشر می‌شود و موافقان و مخالفان دولت٬ یکدیگر را به فساد متهم می‌کنند.

 

 

 

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۱۰ آبان ۱۳۹۵ :
این اجناس خارجی را برادران

این اجناس خارجی را برادران قاچاقچی از طریق 60 اسکله در اختیار خود وارد میکنند !!

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)