انتقاد صادق لاریجانی از «نسبت‌های دروغ» به خامنه‌ای در پرونده سعید طوسی

صادق لاریجانی٬ رئیس قوه قضائیه با انتقاد از «رسانه‌ای» کردن پرونده سعید طوسی٬ قاری مشهور قرآن متهم به «تجاوز جنسی» به شاگردان خود٬ مدعی شده به واسطه این پرونده نسبت‌های «دروغ» به «رهبری و رئیس قوه قضائیه و نظام قضایی کشور» وارد شده است.

وی گفته «در حالی که میلیون‌ها پرونده در دستگاه قضایی جریان دارد و روند طبیعی دادرسی خود را طی می‌کند، می‌بینیم که یک پرونده را رسانه‌ای می‌کنند و با طرح مطالب کذب، نسبت‌های دروغ به رهبری و رئیس قوه قضائیه و نظام قضایی کشور می‌دهند.»

لاریجانی به افرادی که از داخل کشور به رسانه‌های «معاند» کمک می‌کنند٬ هشدار داده که «به عنوان معاونت در جرم تحت تعقیب» قرار می‌گیرند «تا مرز بین انقلاب و ضدانقلاب مشخص شود.»

وی در واکنش به اظهارات شاکیان پرونده طوسی با صدای آمریکا که گفته بودند قوه قضائیه به این پرونده رسیدگی نمی‌کند٬ گفته که «رئیس قوه قضائیه اختیار قانونی برای مختومه کردن پرونده ندارد و هیچ گاه هم چنین عملی واقع نشده است. بنابراین طرح چنین ادعاهایی کذب محض است.»

پیش از این اخباری مبنی بر دخالت علی مقدم، مسئول ارتباطات دفتر رهبر جمهوری اسلامی در پرونده سعید طوسی منتشر شده بود که منجر به مختومه شدن آن و بی‌اعتنایی قوه قضائیه به شکایت شاکیان شده بود.

سعید طوسی از قاریان به نام ایران است و حتی در حضور علی خامنه‌ای نیز به قرائت قرآن پرداخته است.

 

 

 

 

مجید در تاریخ ۵ آبان ۱۳۹۵ :
قاضی القضات

واقعا جای تاسف داره که یک همچین ادم ضعیف و پاچه خوار و مجیز گویی ریاست قوه قضاییه کشور را به عهده گرفته و قوه تحت امرش تبدیل شده به قوه حامی لواط کاران و غارت گران و اختلاس گران حکومتی و در این چند سال حتی یک پرونده مهم و ملی را نتوانسته جوری که وچدان عمومی جامعه را اقناع کند حل و فصل نماید که در تمام موارد یا پرونده به مرور زمان به فراموشی سپرده شده یا افراد دست چندم قربانی شدند همانند پرونده های اختلاس های چندین میلیاردی یا اسید پاشی های اصفهان یا پرونده مرتضوی و ده ها نمونه دیگر و در اخر همین پرونده قاریان قران که بیچاره ها از سر ناچاری و گرفتاری دست به دامان رسانه ها شدند. در عصری که در کشورهای متمدن وپیشرو شخصیتها و قضات مستقل که مدافع حقوق مردم هستند و کاملا مستقل از کانونهای قدرت عمل میکنند عنان دستگاه قضایی کشورشان را به عهده میگیرند . متاسفانه در کشور ما افراد ضعیف النفس و در خوشبینانه ترین حالت بی عرضه گانی چون ایشان بر مسند حکومتند و قوه قضاییه ای که باید حافظ جان و مال و ناموس مردم باشد را به ارگانی سراسر فساد و رشوه و محلی برای تسویه حسابهای سیاسی تبدیل کرده اند .

کاربر مهمان در تاریخ ۴ آبان ۱۳۹۵ :
شیخ علی تهرانی شوهر خواهر

شیخ علی تهرانی شوهر خواهر رهبر هم در رادیو بغداد حرفهایی میزد !!

مسعود در تاریخ ۴ آبان ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
هرچه خان.....

" قضاوت کار بسیار اسانی است به شرط آنکه هر چه خان حاکم بگوید". این جمله برایتان آشنا نیست؟ سریال سر به داران یادتان هست و قاضی شارع. که استاد علی نصیریان نقش انرا بعهده داشت. حکایت این بچه نوچهره است. لواط طوسی شده توهین به مقام عظمای ولایت. یعنی از این به بعد هر منتسب به بیت رهبری تا میتواند .......... هیچ ترسی به دل راه ندهد چون قاضی شارع اورا حمایت خواهد کرد.هیچ پرونده ای هم برایش مفتوح نخواهد شد. از سال 1392 شکات پرونده طرح دعوی کرده اند هنوز پرونده در کشوی میز مسئول خانه قرآن خاک میخورد وبنا به قول این نوجوان هیچ پرونده ای در دادگاه مختومه نشده است خجالت هم متاع گران بهایی است که در جیب هر بی پدر و مادری یافت نمیشود.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)